Labākās bezmaksas foto apstrādes programmas

Ievietoja:     Birkas:  , , , ,     Pievienots:  January 6, 2016  |  2 Comments

Kura būtu labākā foto attēlu apstrādes programma? – Ilgi galvu nav jālauza un atbilde ir zināma pat katram TVNet komentētājam – “Tas tak Photoshops”… Tomēr raksts nebūs par to, raksts būs par labāko bezmaksas programmatūru, kura derēs ikvienam ikdienas lietotājam, lai veiktu gan vieglākas, gan sarežģītākas foto apstrādes darbības.

Viena no programmām, kura ļaus izdarīt ievērojami vairāk par Microsoft Paint ir GIMP jeb “GNU Image Manipulation Program”. Tā ir bezmaksas atvērtā koda programmatūra, kura paļaujas uz to entuziastu komūnu, kas to izstrādā. GIMP ir pieejams gan uz Windows datoriem, gan slavenajiem attēlu apstrādes MAC’iem.

GIMP piedāvā daudz profesionāla līmeņa rīkus, kas ļaus sasniegt teju vai PhotoShop līmeni, bet par baltu velti.

gimp-2.8.2

Nav ko gari te stāstīt un vari izmēģināt GIMP’u, sekojot lejupielādes saitei – Gimp.org

 

GIMP neiet pie sirds? Iesaku pamēģināt Pain.NET. Nē, tas nav tas pats Microsoft Paint. Šis ir radies kā koledžas studenta projekts un ir ievērojami pāraudzis Microsoft standarta foto attēlu apstrādes rīku.

Paint.NET galvenais trumpis ir “Layers” iespēja, piedāvājot attēlu apstrādi pa slāņiem. Šī programma ir pieejama bezmaksas lejupielādei sekojošā saitē – Paint.NET.

paintNET

 

Google Picasa – ir kārtējais lauciņš, kur Google ir ielauzušies ar savu neskaitāmo servisu piedāvāšanu. Tā kā Google piedāvā glabāt attēlus Picasa interneta albūmā, tad attēlus apstrādāt arī piedāvā ar savu programmatūru.

Picasa-Review-2

Šeit ir liels uzsvars uz dažādiem filtriem, efektiem, kuri ir saprotami katram Instagram entuziastam. Ja vēlies izmēģināt Google Picasa, seko lejupielādes linkam – Picasa.google.com

Ja nevēlies lejupielādēt nevienu no šīm programmām, bet fiksi apstrādāt attēlu un uzlikt to uz savas FaceBook sienas, tad labs risinājums ir tiešsaistes jeb online attēlu rediģēšanas rīks iPiccy. Šim nosaukums ir veiksmīgi aizņemts no kaut kur dzirdētas kompānijas, kura visos nosaukumos ieliek “i”. Tomēr šis ir pilnīgi neatkarīgs serviss, kurš bez jebkādas samaksas ļaus uzlikt Tavu mīļāko sēpijas filtru, piekoriģēt asumu un daudz citas darbības.

iPiccyyCapture

Izmēģini iPiccy šeit – iPiccy.com

Ja arī Tev ir kāds iecienītais rīks foto attēlu apstrādei un par to nemaksā vairāk par 0 centiem, tad padalies komentāros.

2 Comments for Labākās bezmaksas foto apstrādes programmas

drinkits

IrfanView, kas tīri nav foto apstrāde proga, bet izdarīt ar to var daudz.

daniel

Jus esat privatpersonas; Faili vai Ban Bank; bezdarbnieki, kas pilniba atrodas parak liela paradsaistiba, un jus steidzami meklejat aizdevumu, lai partrauktu banku raditos strupcelus, noraidot jusu pieteikumu failus. Jus velaties sanemt kreditu par savu projektu istenošanu …
Mes pieškiram kreditu 5000 €. 15000000 € visiem cilvekiem, kuriem tas ir nepieciešams isa laika.
Paldies, ka sazinajaties ar mums pa e-pastu: servicepeakgroup@hotmail.com