Toppc.lv audio podraide S04E03 (#80)

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  November 19, 2012  |  2 Comments

Rolands ieņēma mazliet vairāk nekā parasti, Egils – mazliet mazāk, bet rezultāts, kā vienmēr, sanāca ģeniāls. Arī šoreiz Latvijas neatkarīgajā podraižu ēterā aicinām ieklausīties sekojošos tofikos:

Toppc.lv podraides ir pieejamas arī iekš RSS

2 Comments for Toppc.lv audio podraide S04E03 (#80)

Linards Goldšteins

Paldies, džeki par podraidēm! 
Man personīgi liekas, ka jūs darāt ļoti labu darbu, pieņemot, ka tā ir absolūtākā pašiniciatīva un toppc.lv pa lielam tiek uzturēts uz entuziasma, diez vai nosedzot aliņa izmaksas taisot raidījumus. Atklāti sakot, labprātāk klausos jūsu tehnoloģiski-izklaidējošos spriedumos par dajebkādiem jaunumiem, nekā skatos boot.lv izmocītos apskatus par dzelžiem, kuri bieži vien ir 1:1 atreferējumi no engadgeta, nepasakot neko jaunu un ne-acīmredzamu.Man liekas, ka tas, kas te daudziem nepatīk ir, ka piem. Egils skaidri pasaka savu viedokli kāda jautājumā – par IPhone, dzelžu izvēli utml, satracinot daļu apmeklētāju (varbūt tas ir pat labi un strādā kā tāds filtrs). Nez, es to uztveru vairāk kā dalīšanos pārdomās un jaunumos ar līdzīgi domājošiem pie alus kausa, kur drīzāk dzimst prikoli un trakas idejas nevis patiesība. Ja es gribētu dzirdēt tikai objektīvu informāciju, tad droši vien ietu dzert alu ar mācītāju vai lasot BBC news, bet kas tad tā par pasēdēšanu… :)Vot, tādas man pārdomas 6dienas rītā. Tā tik turpināt! Priekā!

Egils Zonde

Paldies par morālo atbalstu. Katrā ziņā viedokļa brīvība ir tas, kas man vēl joprojām pietrūkst Latvijas medijos. Tamdēļ cenšamies šo caurumu aizpildīt kā nu mākam – nelielā reibumā, pamatā 🙂