Video – Tiec pie Intel Ultrabook, sašķaidot stikla stendu

Posted by:     Tags:  ,     Posted date:  March 19, 2012  |  4 Comments
Intel PR speciālisti nav nekādi maziņie, un ir nākuši klajā ar sava veida “meteorītu”, liekot austrumu valstu iedzīvotājus dillemas priekšā. Dilemmā šāda – pilsētas centrā stāv caurspīdīga stikla stends, kurā jautri griežas brīnišķīgs Intel Ultrabook portatīvais (pēc izskata –  ASUS Zenbook). Turpat ķēdītē piestiprināts āmurs un uz stikla lieliem burtiem uzrakstīts  – “pieprasi savu Ultrabook sasitot šo stiklu”! Pēc ilgākas aizdomīgas lūrēšanas, vairāki aziāti (stendi ir dažādās valstīs un pilsētās) uzvar savas bailes un tiek pie kārotā.

Ar šo kampaņu Intel cenšas pasaulei ieborēt, ka visi grib Ultrabukus un ir gatavi uz visu ko, lai tik pie viena tiktu. Interesanti, ka šamie apgalvo, ka izgudrojuši Ultrabook klasi. Par nosaukumu varētu piekrist, bet pašu iekārtu šķiet izgudroja Apple iepazīstinot mūs ar MacBook Air.

Lai kā arī tur nebūtu, tiek bīdīta jauna niša, lai pircējs blakus savam planšetniekam, galddatoram, resnajam portatīvajam un nevajadzīgajam netbukam noliktu vēl vienu portatīvo datoru un  Intel varētu “iesmelt” uz procesora, čipseta u.c. dzelžu pārdošanas rēķina.