Toppc.lv audio podkāsts S02E12 (#60)

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  November 21, 2011  |  5 Comments

Ne visi spēj izturēt izaicinājumu norunāt 30 minūtes par IT jautājumiem. Toties toppc.lv podkāsta dalībnieki to var, grib, prot un dara. Lai neaizdzesētu muti līdz absolūtajai nullei, dodamies pie tofikiem:

5 Comments for Toppc.lv audio podkāsts S02E12 (#60)

wii

nav jau jāpērk latvijā tās pultis pa 40$, te ir pa 10 un ļoti labas un arī ir raidītāju var pa 3$ te dabūt nav jāmaksā 15
http://www.dealextreme.com/p/designer-s-wii-remote-wireless-controller-for-wii-24822

Aaa

Kāds labs cilvēks varētu iekš dealextreme.com salasīt optimālu grozu ar visiem vajadzīgiem wii gadžetiem un iemest linku. 🙂

wii

http://www.dealextreme.com/p/usb-bluetooth-2-0-754 zilzobis kompimhttp://www.dealextreme.com/p/remote-with-motionplus-silicone-sleeve-nunchuck-controller-set-for-wii-white-56396 pults ar nuncheku un arī motion plus. viss iespējamais kas pultij var būt.
http://www.dealextreme.com/p/wireless-sensor-bar-for-wii-4-aaa-26893 ir sensors

pultis šeit ir ar visu iespējamo aprīkojumu. orģināli ja grib to motion plus tad tas jāpēr atsevišķi, bet šinī pultī ir iekšā. un skaitu pultīm var izvēlēties pats no 1-4.

Egils Šusts

Runājot par Google Music. Nav gluži tā, ka Latvijā dzīvojošie nevar to lietot, jo pats es izmantoju šo pakalpojumu jau kādus 6 mēnešus. Atliek ieiet no ārzemju prokša ar savu Gmail kontu iekš Google Music, tādējādi to aktivizējot un tad jau mierīgi var lietot šo pakalpojumu neejot caur prokšiem… īsumā….pieeja no Latvijas, liegta ir tikai uz reģistrāciju.

Pats esmu apmierināts ar pakalpojumu, visas ~5000 dziesmas jau augšuplādēju uz viņu serveri un uz PC vairs nevienu dziesmu neturu. (kā jau minējāt, jebkurā laikā varu lejuplādēt uz savu PC ko vēlos)
Playeris atsevišķi nav, bet pati lapa ir kā playeris, tik atliek to atvērt iekš browsera. Frīzi nekādi uz atskaņošanu arī nav. Viss ielādējas ideāli.

Protams problēma būtu, ja man pazustu i-nets un nevarētu klausīties, bet nu mans provaideris man labi kalpo.