Cenu kritums – Nintendo Wii un Microsoft XBox Kinect!

Posted by:     Tags:  , , ,     Posted date:  November 8, 2011  |  No comment
Par spīti briesmīgajam HDD cenu kāpumam, datortehnikas nozarē notiek arī labas lietas. Šoreiz laba lieta ir tieši cenas kritums un pieejamības parādīšanās tādiem wannabe produktiem kā spēļu konsoles.

Sākšu ar dārgāko un jautrāko modeli – Microsoft Kinect. Šis web-kamerai līdzīgais verķis pats par sevi neko nevienam īsti nedod, tamdēļ ja tev jau pieder jaunā Xbox konsole, tad nekāds lielais iepriecinājums tevi nesagaida. Tomēr cena mazliet nokritusies (no 115 līdz 105 Ls). Savukārt, ja esi jauns pircējs Xbox pasaulē un uzreiz meties Kinect apskāvienos, tad varu iepriecināt ar šo komplektu, līdz ar to visu, kas nepieciešams bezgalīgai jautrībai vari iegādāties par ~225 Ls agrāko ~270 Ls vietā.

Vecā, labā (un jautrā) Nintendo Wii cenu kritiens sasniedzis patīkamus apmērus. Dotajā brīdī pie Nintendo Wii sports resort motion plus var tikt par ~100 Ls, agrāko 120 Ls vietā. Aparāts pieejams melnā un baltā krāsā.

Sony PlayStation 3 cena pagaidām nav mainījusies, bet portatīvais verķis PSP ir pakrities cenā no ~100 Ls uz ~80 Ls.

P.S Es saņēmos un pasūtīju sev tieši šo Nintendo Wii. Līdz ar to, ja vēlies uzzināt manus iespaidus par šo iekārtu, klausies nākamo toppc.lv podkāstu, kurš tiks publicēts 14.11.2011.

Priecīgu spēlēšanu!