Ko darīt, kad cieto disku cenas skrien debesīs?

Posted by:     Tags:  , ,     Posted date:  October 21, 2011  |  18 Comments
Lielākā daļa no mums jau ir iemanījušies uzzināt jaunumus, ka WesternDigital Taivānas ražotne ir applūdusi un nekādu rūpnieciskās aktivitātes pazīmju tur nav un tuvākajā laikā nebūs. Rūpnīca acīm redzot nebija nekāda mazā, un šis pasākums ir atstājis milzu iespaidu uz cieto disku cenām visā pasaulē.

Arī Latvju bāliņi, vairumnieku izskatā, ir paspējuši saskrūvēt cenas jau iepriekš, lai laicīgi “novārītos” uz gaidāmā deficīta rēķina. Šo pašu izdevību izmanto arī mazumtirgotāji, un grābj visus HDD kādus vien var sadzīt rokā, cik nu kuram naudiņa atļauj.

Toties mans prāts ir mierīgs un kluss. Prasīsi – kamdēļ? Drīzumā 1TB lēnais GreenPower disks maksās pie simta! Atbildēšu tev, mans dārgais, nepacietīgais un negausīgais HelloKitty kačātāj! Tā visa rezultātā SSD diski paliks KRIETNI LĒTĀKI! Padomā pats! Ja jau tagad par 1GB riebīga, lēna un kurkstoša diska vietas jāmaksā ir ap 70 Ls, savukārt, par superātru, pilnīgi klusu un brīnišķīgu SSD ar 64GB apjomu jāmaksā … tik pat!

Neredzi loģiku? Padomā vēlreiz!

Ja ir pienācis laiks izgrābt no noliktavām atlikumus, tad ir pienācis SSD izgrābšanas laiks. Ja HDD un SSD cenas sāks tuvināties, nekāda nostaļģija pēc supermagnētiem neglābs dzelžaino pircēja loģiku. Līdz šim HDD glāba tikai un vienīgi zemā cena par gigabaitu. Savukārt SSD cena par gigabaitu krīt. Un krīt pateicoties tikai un vienīgi pieprasījuma pieaugumam dēļ acīm redzamām priekšrocībām – zems strāvas patēriņš, prātam neaptverams darbības ātrums un absolūts klusums darbībā.

Līdz ar to – toppc.lv rekomendē iegādāties tieši šo SSD Disku dēļ tā, ka tas patreiz, iespējams, ir ātrākais un labākais. Šādā veidā uzkarsējot solid state tirgu līdz baltkvēlei, kas beidzot un uz visiem laikiem varētu pielikt līdz nelabumam ieilgušajai HDD slow-motion ērai treknu punktu pateicoties pozitīvai atgriezeniskai spirālei – pērk vairāk, cena krīt. Iegūsti pasaules glābēja no HDD titulu jau šodien!

Pievienojies!

Pērc SSD!!!

Peace!