iPhone 4S tiek izķerti pirms…vispār pieejami!

Posted by:     Tags:  , ,     Posted date:  October 10, 2011  |  3 Comments
Kā jau bija gaidāms, Apple fanāti, kuru nav mazums, ir ķērušies veikt priekšpasūtījumums jaunajam iPhone 4S viedtālrunim. Pirmajās 12 stundās pēc Apple jaunā produkta izziņošanas zēni un meitenes ir pasūtinājuši 200 kilo-aifounus.

Nozares speciālisti spekulē, ka šāda trakota interese par šo produktu ir saistīta ar kompānijas bosa Stīva nāvi, kas tieši šo telefonu padara par zināmā mērā simbolisku cieņas apliecinājumu un kolekcijas vērtu mantu. Intervējot vienu tādu zēnu, kas paķēris jauno telefonu priekšlaicīgi, atklājies, ka šis to darījis, lai palīdzētu kompānijai “uzpumpēt” pārdošanas ciparus, kas viņam ir izdevies, jo kopā ar kolēģiem šamie iemanījušies izpirkt visu pirmo partiju pirms tās izlaišanas.

Savukārt es neuzskatu, ka jaunajā telefonā bez uzlabotas kameras un procesora jaudas ir vēl kas jauns. Visi tie Sirie, iOS5, iCloud utt. ir tikai un vienīgi programmatūra, kas ir spējīga griezties uz dajebkā, ieskaitot veco iPhone 4, ja labi grib. Man domāt, ka entuziasti atradīs ceļus, kā jaunās fiškas palaist uz vecajiem telefoniem bez problēmām, ātri vien.

P.S. Kamēr līdz iPhone 5 vēl gaidīšanas svētki jānosvin, tikmēr rekomendēju šo te tālruni, un arī šo te.