iPhone 4S tiek izķerti pirms…vispār pieejami!

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  October 10, 2011  |  3 Comments

Kā jau bija gaidāms, Apple fanāti, kuru nav mazums, ir ķērušies veikt priekšpasūtījumums jaunajam iPhone 4S viedtālrunim. Pirmajās 12 stundās pēc Apple jaunā produkta izziņošanas zēni un meitenes ir pasūtinājuši 200 kilo-aifounus.

Nozares speciālisti spekulē, ka šāda trakota interese par šo produktu ir saistīta ar kompānijas bosa Stīva nāvi, kas tieši šo telefonu padara par zināmā mērā simbolisku cieņas apliecinājumu un kolekcijas vērtu mantu. Intervējot vienu tādu zēnu, kas paķēris jauno telefonu priekšlaicīgi, atklājies, ka šis to darījis, lai palīdzētu kompānijai “uzpumpēt” pārdošanas ciparus, kas viņam ir izdevies, jo kopā ar kolēģiem šamie iemanījušies izpirkt visu pirmo partiju pirms tās izlaišanas.

Savukārt es neuzskatu, ka jaunajā telefonā bez uzlabotas kameras un procesora jaudas ir vēl kas jauns. Visi tie Sirie, iOS5, iCloud utt. ir tikai un vienīgi programmatūra, kas ir spējīga griezties uz dajebkā, ieskaitot veco iPhone 4, ja labi grib. Man domāt, ka entuziasti atradīs ceļus, kā jaunās fiškas palaist uz vecajiem telefoniem bez problēmām, ātri vien.

P.S. Kamēr līdz iPhone 5 vēl gaidīšanas svētki jānosvin, tikmēr rekomendēju šo te tālruni, un arī šo te.

3 Comments for iPhone 4S tiek izķerti pirms…vispār pieejami!

Gatis Negribs

ar to izķeršanu manliekas vienmēr tā jau ir bijis

Egils Zonde

Jā, pat Stīvs Vozniaks stāvējis rindā 🙂

Arthur Kovalenko

Nu gan tu piedāvā ekselentas alternatīvas 😀 Ja negribi maksāt daudz, jāņem Android ar fizisku klaviatūru, bet ja esi ar mieru iztērēt prāvu naudas čupu, labāk iegādāties to pašu iPhone (kaut vai tādēļ, ka pēc gada tā vērtība nebūs samazinājusies vairāk par pusi).
Un jā, Siri ir iespējams palaist uz iPhone 4, taču tas ir ļooooti bremzīgs…