Intel piedāvās iegādāties papildus jaudu procesoros izmantojot programmatūru

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  August 14, 2011  |  2 Comments

Intel® Upgrade Service ir tā iespēja savam klibajam procesoram “piemest malku” iegādājoties programmisku jaudas atbrīvošanas risinājumu. Intel mārketinga zēni ir sapratuši, ka procesora reizinātājā ir spēks un tas ir Intel ziņā, kā izmantot šo instrumentu papildus dolāru noslaukšanai no klientiem.

Attieksies tas viss tikai uz jaunajiem i3-2312M, i3-2102 un Pentium G622 procesoriem. Nopērkot šo jaudas atbrīvošanas pakalpojumu tie pārvēršas par i3-2393M, i3-2153 un G693 attiecīgi, ar vidējo jaudas pieaugumu ap 18% pret iepriekšējo.

Plāns jau skaidrāks par skaidru. Lēnos pročus izražot izmaksā tikpat cik jaudīgos un viņi īsti ne ar ko neatšķirās. Nākas jaudīgos lejuptaktēt, lai dabūtu lēnos, ko tirgot budžeta sektorā. Ja agrāk Intel nācās cītīgi mainīt procesoru arhitektūru un ligzdas, lai piespiestu tevi nopirkt katru reizi jaunu proci, kad vēlies uzlabot datoru, piem. uz tādu, kam ir jaunāks PCI express, vai RAM tips, tad šoreiz šie izdomājuši vārīties uz tukša gaisa, jeb nesamaksātās diferences par segmentu.

Piemērs –  ja izvēlies no trim procesoriem 50 Ls, 70 Ls un 90 Ls cenu kategorijās, tad nopērkot to pa 50 Ls tu Intel`im nesamaksā potenciālos 40 Ls peļņas, ko šie būtu ieguvuši, ja tu šo proci nopirktu ar tā jaudas maksimumu. Tomēr tagad varēsi pirkt lētāko, vai otro lētāko un diferenci piemaksāt pēc tam “atbrīvojot jaudu” un pie viena arī “atbrīvojot naudu” 🙂

Smalki!

2 Comments for Intel piedāvās iegādāties papildus jaudu procesoros izmantojot programmatūru

Janis Silins

Pilniigs sviests.. cmon kapec tas ir jaliek uz i3 i5 i7 kpc nevar uz p4 prescota uztaisit jaudas to disku 😀 taa lai vairums cilveeku vinjus pirktu.. Taapat jau pirks

Tas no sērijas: Kur var papildus pāris GB Ram novilkt? 😀 😀