Apple App Store jau 15 miljardi lejupielāžu

Posted by:     Tags:  , , , ,     Posted date:  July 8, 2011  |  No comment
Apple šodien palielijās ka no viņu App Store ir lejupielādēts vairāk kā 15 miljardu dažādu aplikāciju, ko ir izdarījuši vairāk, kā 200miljoni iPhone, iPod un iPad lietotāju no visas pasaules. Apple tāpat atklāja ka līdz šim brīdim viņi ir samaksājuši izstrādātājiem par aplikācijām jau 2,5 miljardus dolāru.

Apple App Store veikalā šobrīd ir pieejamas vairāk, kā 425 tūkstoši dažādu programmu.

„Tikai trijos gados, revolucionārais App Store veikals ir izaudzis par aizraujošāko un veiksmīgāko programmu tirdzniecības vietu pasaulē, ko jebkad esmu redzējis” sacīja Philip’s Schindler’s, kas ir Apple viceprezidents mārketinga jautājumos visā pasaulē.

2009. gada aprīlī Apple paziņoja, ka lejupielādētas ir vairāk kā 1 miljards aplikācijas. 2011.gada aprīlī Apple pārkāpa 10 miljardu slieksnim. Tagad, gadu vēlāk, jau 15 miljardi lejupielāžu.

Nevar apgalvot, ka Apple App Store lejupielāžu skaits pieaug, taču esošais pieaugums ir vairāk, vai mazāk stabils. Google Android Market šobrīd var redzēt paātrinātu pieaugumu programmatūru lejupielāžu skaitā.

Googlei vajadzēja 20 mēnešus, lai sasniegtu 1 miljardu lejupielāžu skaitu uz Android platformām, piecus mēnešus vēlāk Google jau sasniedz 2 miljardus, savukārt vēl pēc diviem mēnešiem, šī gada aprīlī, bija jau 3 miljardi.

Ir ļoti iespējams, ka Google drīzumā izgriezīs pogas apple, jo vēljoprojām katru dienu tiek aktivizētas 500 tūkstoši Android iekārtu.