Dell Stage jaunā relīze iekļauj “mākoņservisu”.

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  July 7, 2011  |  No comment

Dell līdz ar jauno Stage relīzi izveidojuši uz „mākoņu” tehnoloģijām balstītu tehnoloģiju, kas patērētājiem sniedz pietiekamu iemeslu, lai tērētu naudu par Dell ierīcēm. Jaunā relīze, kas iznāca pagājušajā nedēļā ļauj lietotājiem, kas uzņem bildi ar Dell Streak vai kādu citu Dell ierīci, to augšupielādēt „mākoņos” par brīvu. Jaunā programmatūra atļauj arī atskaņot „mākoņos” augšupielādētos audio failus.

Dell Stage jaunā relīze ļauj lietotājiem bez piepūles pārvaldīt digitālos failus, no Dell portatīvajām ierīcēm, kā arī no mājas datora.

Stage programmatūra, ko Dell izlaida pagājušajā gadā, izvēlnē parādija vairākus kvadrātiņus, ar sadaļām, piemēram, „Bildes”, „Mūzika”, savukārt jaunajā relīzē rāda katru no kvadrātiņiem 3D skatā.

Jebkurā brīdī, kad lietotājs nobildē bildi ar ierīci, kurai ir Dell Stage programma, tā automātiski to augšupielādē „mākoņos”. Lietotājam pieejama 2GB atmiņas vieta par brīvu, ja vēlas vairāk vietas, to attiecīgi var iegādāties 19,99$ par 5GB, 49,99$ par 25GB un 149,99$ par 100GB(maksa par gadu).