Cīnās ar problēmām Google+ sociālajā portālā

Posted by:     Tags:  , , ,     Posted date:  July 7, 2011  |  Comment
Google jaunais sociālais portāls Google+, kas ir veidots ar domu noslīcināt facebook, šobrīd ir palaists testēšanas režīmā un jau šobrīd ir skaidrs, ka tur ir vairākas problēmas.

Neskatoties uz to, ka daudzi entuziasti vēlas, lai Google+ tiktu publiski palaists jau šobrīd, Google centīsies maksimāli izlabot visas kļūdas, un tikai tad publiski laist tautās savu facebook killeri.

Līdz šim beta testētāji par Google+ galvenokārt ir izteikušies pozitīvi, taču daži ieteikuši vienkāršot dizainu, lai atvieglotu lietotājiem dalīšanos ar ziņām un citiem jaunumiem.

Šobrīd aktuālākās problēmas google ir ar privātumu, piemēram, bloķēšanas iespēju, jo bloķējot lietotāju tas netiek izdzēsts no grupas/ām(circles) un lietotājam turpina straumēt jau it kā bloķēta lietotāja ziņas.

Google šobrīd strādā arī pie citām, ne tikai ar privātumu saistītām problēmām, piemēram, jaunumu straumēšana netiek atjaunota reālajā laikā.

Kā jau ziņojām, lietotājam būs iespējams pašam izvēlēties, ko atstāt publisku, ko nē, izņemot vārdu un dzimumu, tam būs jāpaliek publiskam.