AMD izveido jaunu CPU ligzdu “lētajiem” LIano hibrīdprocesoriem (APU) arī priekš desktop PC

Posted by:     Tags:  , ,     Posted date:  June 14, 2011  |  3 Comments
Tā vien likās, ka AMD turpinās visus skaistos Fusion procesorus lodēt uz mātenēm un AM3+ caurums tiks jaunajiem Zambezi Bulldozer procesoriem ar nemērenu skaitu kodolu. Tomēr nē, AMD ir izdomājuši sist pa Intel stiprāko vietu – SandyBridge procesoriem iekš LGA1156 pretī piedāvājot grafiski daudz spēcīgākus CPU, jeb kā tagad modē saukt – APU.

Caurums sauksies Socket-FM1, kurā tad arī štepselēsim lētos pročus. Līdzīgi kā Intelim, arī AMD ir sagrupējuši jaunos procesorus “ļiņeikās”, kuras var apskatīties bildītē:

Iekš šī resursa var redzēt kā performē A8 grafiskais kodols. Jāatzīst –  šī ir ļoti gaidīta lieta, jo piedāvā kārtīgu spēļu videokarti iebūvētu labā procesorā, kas (pagaidām par cenām nav zināms) noteikti nebūs dārgajā galā. Arī CPU jauda salīdzinošās kategorijās ir ar lielisku veiktspēju.

Līdz ar to gaidam jaunu pamatplašu birumu no visiem ražotājiem, kā tikko tā tūlīt ziņosim. Ar termiņiem AMD iet pa raibo, tamdēļ nav jēgas pat pieminēt, kad būs, tad būs!

Attiecībā us tiem, kas vēlas izbaudīt AMD Fusion priekšrocības jau šodien, jāpērk šis te netbooks, jo, kā jau rakstīju iepriekš, par to naudu grafiskā veiktspēja ir lieliska!