Apple iesūdz Samsung par viņu Galaxy produktiem

Ievietoja:     Birkas:  , , , ,     Pievienots:  April 19, 2011  |  3 Comments

Tiesā iesniegts kārtējais patentu pārkāpumu iesniegums no Apple puses, kurš šoreiz tēmēts uz Samsung Galaxy planšetdatoriem un telefoniem.

Samsung Galaxy Tab, kuru darbina Android operētājsistēma, tika izlaists pagājušā gada septembrī. Drīz arī gaidāma otrā Galaxy versija gan telefonam, gan tab’am. Apple uzstāj, ka Galaxy Tab pārkāp iPad patentus un Galaxy S izskatās pārāk līdzīgs iPhone, gan lietotāja interfeisā, gan ārējā izskatā.

Pagaidām nav izvirzītas konkrētas prasības, tomēr Apple nav pakautrējušies sevi paslavināt uz Samsung fona. Lūk fragments  no pieteikuma.

Tā vietā, lai izstrādātu savas tehnoloģijas, kurām būtu unikāls Samsung stils gan viedtālruņiem, gan planšetdatoriem,  Samsung izvēlējušies nokopēt Apple tehnoloģijas, lietotāja interfeisu un inovatīvo stilu no šiem produktiem.

Šāda veida runas liek domāt, ka Apple plāno tiesai atsaukt Samsung Galaxy produktus no veikalu plauktiem. Nevarētu teikt, ka Galaxy Tab ir ļoti atšķirīgs no citām Android ierīcēm, piemēram, Motorola Xoom. Nevar īsti saprast vai šis ir vienkārši reklāmas triks vai arī Apple mēģinās izskaust savus konkurentus ar tiesas palīdzību.

Pats Apple runas vīrs Kristin Huguet paziņoja.

Šāda veida vulgāra kopēšana nav pieļaujama. Mums ir jāaizsargā Apple intelektuālais īpašums, kad citas kompānijas mēģina zagt mūsu idejas

Toppc kolektīvam atļaujas nepiekrist Apple izteicieniem par to, ka Samsung Galaxy S pārāk atgādina iPhone. Šis mazliet atgādina cīņu par to, kurš tad izdomāja touchscreen’u.

[poll id=”6″]

 

3 Comments for Apple iesūdz Samsung par viņu Galaxy produktiem

Ray69

Visi visu saka kopēt no Apple. Pilniba visi saka visu kopēt.. Pat laptopi saucas nevis ka Apple Air bet gan ka Dell A1R.. Microsoft taja skaita visu kope no Mac OS.

staylez

Līdzīgi jau ir, bet tas ir bezjēdzīgi, kaut ko panākt, es domāju strīdēties

Ee

Ko var dirst tā ābloļa muldētāji..

Pats Džobs savu āboli izdomāja derējot draugu barā, kad neviens neizdomās neko normālu, ja nē – tad firmu saukšu sūda ābolis.. Tā arī palicis, pusgrauzts ābolis.