Samsung bezvadu monitors.

Ievietoja:     Birkas:      Pievienots:  March 18, 2011  |  2 Comments

Pamazām bezvadu tehnoloģiju datu caurlaidība spēj nodrošināt , lai mēs ar tevi beidzot varētu atkratīties no mūžīgi frustrējošā monitora signāla kabeļa.

Nedrīkst aizmirst, ka monitoram vajag arī elektrību, tamdēļ savienojums ar rozeti paliks realizēts ar vadu.

Par spīti tam, tehnoloģija ir apsveicama un pa lielam noderētu tieši portatīvo datoru pieslēgšanai. Kas tev kaiš sēdēt dīvānā un skatīties uz ekrānu, piem, filmu, tajā pašā laikā uz portatīvā datora (primārā) ekrāna vari turpināt lasīt toppc.lv.

Samsung pieslēgšanos datoram realizējuši ar raidītāju, kas jāpievieno videokartei. Pašlaik gan vēl nav minējuši kādam standartam, tomēr man šķiet, ka tas varētu būt HDMI/DisplayPort, vai DVI.

Monitors sauksies C27A750 un ekrāna izmērs šamajam būšot 27″ FullHD. Sola atstāt arī parastos kabeļu pieslēgumus, tamdēļ pielietojums – pastāvīgi pieslēgts pie galddatora, bet kad ir portatīvais, tad var pārslēgties, šķiet reālākais lietošanas scenārijs.

Šis monitors nebūs lēts ~600 eur. Līdz ar to Toppc jau tagad var apgalvot, ka īpaša jēga tādu pirkt – nav, ja vienkārši labu labo monitoru ar IPS matricu var iegūt par tādu pašu naudu.

Arī Intel jau labu laiku atpakaļ propogandē savu WiDi, jeb wireless display, kas tiek realizēts izmantojot standarta Wifi N pieslēgumu.

Paskatīsimies, kuram no abiem standartiem ies labāk, tomēr jāatzīst – kamēr nav iespējams jēdzīgi pārraidīt elektrību neizmantojot kabeļus, no šādas tehnoloģijas nekāda īpaša labuma nav. Vienīgie ieguvēji manuprāt ir runasvīri, kas prezentācijās un konferencēs var ērti pieslēgties ar notebook pie projektora.

Tomēr ja runa sāk iet par Samsung dongliem u.c. “fiškām”, kas rada jaunas savietojamības problēmas, tad Intel tomēr ir soli priekšā vismaz ērtuma un cenas ziņā (datora īpašniekam nekas papildus nav jāpērk).

Peace!

2 Comments for Samsung bezvadu monitors.

kbi

Nervozi tie cilvēki, ko mūžīgi frustrē kabelis. 😀