450 MB/s SSD diski pieejami Latvijā

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  February 25, 2011  |  9 Comments

Nesen rakstīju par Intel superātrajiem SSD diskiem, kas mūs visus pārsteigs ar vēl nebijušu lasīšanas ātrumu par pieņemamu cenu.

Nu visi var priecāties, jo 120GB versija ir iegādājam te pat Latvijas interneta veikalos.

Runājot par šīs iekārtas cenu, (~200 LVL), prognozētā cena dolāros (280$) ir pacēlusies uz augšu, kā jau Latvijas apstākļiem pieklājas. Tomēr ne tik briesmīgi, lai nevarētu dēļ garantijas apstākļiem pirkt šeit.

Atgādināšu, ka ar ātrdarbību šamajiem viss ir štokos: lasīšanas ātrums līdz 450 MB/s, rakstīšanas līdz 300 MB/s. Cipari, protams, jāuztver mazliet caur pirkstiem, tomēr drīkst salīdzināt proporcionāli ar tik pat “reālajiem” citu ražotāju SSD tehniskajiem datiem, kā arī parasto cieto disku datiem.

Šis modelis aizstās vecos labos X25-M, un, līdz 29nm tehnoloģiskā procesa (vai labāka) parādīšanās brīdim gozēsies ātrdarbības līderu saulītē.

Silti ietiecams pirkums!

http://dateks.lv/cenas/142/52221_510_sata3_ssd_120gb_2_5_mlc_34nm.php
9 Comments for 450 MB/s SSD diski pieejami Latvijā

yaya

Must have item 🙂

Marcis Buhholcs

Egil, ar Tavu linku kaut kas nav kārtībā, ved uz dateksa pamatlapu…

Mcmillersmcmillers

Varēji arī pieminēt,ka tie ir savietojami ar SATA 3 .Tā ka tiem kuriem ir sata 2 atbalsts jaapeerk pci express ligzdaa ievietojama karte,pie kuras pievieno shos sata 3 ssd

Aivars

Par tiem sata 3 adapteriem uz PCI-E x1 varu pieminēt, ka lielākā daļa Latvijā nopērkamie ir ar gļukainajiem marvel kontrolieriem, kas rezultātā ļoti samazina max ātrumu un stabilitāti. Tāpēc siltu iesaku neiegrābties piemēram šajā http://www.dateks.lv/cenas/104/44512_asrock_pci_e_to_sata_3_adapter.php Pirms pērkat palasiet atsauksmes internetā.

Jon

Klauni jūs,OCZ Vertex 3 ar SandForce SF-2281 kontroieri saliek šito intel kaku

Jj

vai vertex 3 ir ceļā uz Latviju? kādi cipari (cena) tam paredzēta?

Jon

Ja jau runa iet par ātrdarbības līderu saulītē tad vertex 3 vienozīmīgi ir ātrāks par intel

Aivars

vertex3 nesen parādījās ārzemēs tikai, līdz ar to uz LV tirgu diez vai drīzumā būs, bet vari pavaicāt oficiālajam OCZ partnerim Latvijā http://memo.lv

Anonīms

Silti ietiecams pirkums!