“Kruts” portatīvais par akcijas cenu!

Posted by:     Tags:  , , ,     Posted date:  February 23, 2011  |  8 Comments
Ja man tevi nekādi neizdodas pārliecināt, ka mājas vajadzībām jāpērk kārtīgs galddators, vai arī esi viens no tiem, kam ir attaisnojošs iemesls staipīt datoru visur līdzi, tad palīdzēšu tev izvēlēties portatīvo datoru tik un tā.

Pastāstīšu par dažiem piedāvājumiem, kurus dateks.lv pozicionē kā akcijas preces, sākot no lētākā.

Lai neaizrautos ar nevajadzīgiem parametru sarakstiem, atzīmēšu, ka visiem šiem datoriem ir vidusmēra ekrāns (~15 collas), akumulators 6cell, Wifi adapters, DVD rakstītājs, u.c. pašsaprotamas lietas.

259.00 LVLHewlett Packard Compaq Presario CQ56
Derēs tiem, kas ikdienā lieto Ofisu, E-pastu un internetu. Nekā īpaši laba vai slikta šī datora konfigurācijā nav. Ražotājs nodrošina garantiju iekš servicenet.lv, kas ir labi, tomēr jāņem vērā tas, ka HP nodrošina tikai vienu garantijas gadu juridiskām personām (privātajiem 2 gadus).

Windows šādas cenu kategorijas datoriem netiek dāvāts līdzi, tomēr šim, jāatzīmē, ir Suse enterprise Linux, kas ir nopakots līdz zobiem ar lietojumprogrammām un gatavs darbam. Līdz ar to, ja nevēlies, lai vecmamma noķer vīrusus, tad pērc viņai šo te un Win vari nemaz neinstalēt, viss būs labi.

299.00 LVL – Asus ASUS X52F (dāvanā dod somu)
Šamajam atšķirībā no iepriekšminētā HP ir 16″ ekrāns, kas nodrošina pilna izmēra klaviatūras palīšanu zem tā. Attiecīgi šī datora klaviatūrai ir arī ciparnīca.

Vēl viena atšķirība ir procesors un videokarte. Šim abi šie lielumi ir mazliet jaudīgāki par iepriekšējo datoru, bet ne vērā ņemami labāki. Šim datoram ir uzinstalēts DOS, kas latviešu valodā varētu tikt tulkots kā “nekas”.

Dators vidusmēra lietotājam, kam patīk spīdīgi portatīvie galddatora vietā uz kuriem skatīties filmas un sēdēt soc. portālos.

329.00 LVL – Asus X52JE (dāvanā dod somu)
Šis no X52F atšķiras tikai ar videokarti, kura šim ir ATI Radeon HD5470, līdz ar to var uzspēlēt arī kādu spēlīti. Tomēr jāņem vērā, ka nekādu COD BlackOps nepaspēlēsi. Nāksies samierināties ar WOW, Lineage vai SIMS.

Derēs tīņiem līdz 10 gadu vecumam, kā arī tiem, kam patīk uzzspēlēt stratēģiskās, vai intelektuālās spēles.

345.00 LVL – Asus A52JT
Šis no iepriekšējiem atšķiras atkal tikai ar videokarti, tomēr šoreiz tā ir cienījamas jaudas, kas ļaus spēlēt lielāko daļu spēļu.

Derēs visiem, kam patīk jēdzīgs pirkums par jēdzīgu cenu mazliet ilgākam laikam par 2 gadiem.

Asusiem garantiju nodrošina Servisa ICT, kuru par ātrāko servisu pasaulē nu nekādi nevar dēvēt. Tomēr Asus, atšķirībā no HP, nediskriminē lietotājus pēc juridiskās piederības un visiem portatīvajiem garantē 2 gadus bezmaksas remontu.

369.00 LVLAcer Aspire 5742 (dāvanā dod bezvadu peli un somu!)

Šis ir lielisks pirkums, ja apsveram iespēju iegādāties modernu, jaudīgu un lētu datoru. Atšķirībā no iepriekšējiem, šim piemīt lieliska kombinācija no kvalitātes, procesora jaudas, atmiņas apjoma un cenas apsvērumiem.

Videokarte gan ir integrēta, līdz ar to spēlēm nederēs.

Acer garantiju nodrošina gan Servicenet.lv, gan ELKO vecrīga. Abiem servisiem ar termiņiem un kvalitāti pa lielam viss ir kārtība, turklāt var izvēlēties kurā Daugavas krastā nest uz garantiju.

Šis aparāts nav tik spīdīgs kā ASUS, tomēr izskatās labi un ir paredzēts arī samērā intensīvai staipīšanai līdzi somā, kura tiek dota dāvanā ar kopā ar bezvadu peli.

399.00 LVL – Hewlett Packard G62-a40EY (dāvanā dod bezvadu peli un somu)

Simpātisks dators ar labiem tehniskajiem raksturlielumiem. Vairāk paredzēt tiem, kas uzskata, ka HP ir labās par Asus.

Šis produkts izceļas ar pārdomātu estētisko noformējumu, kas attāli atgādina Apple MacBook pro.
Pērk tie, kam patīk HP un eleganti noformētas mantas ar sabalansētiem parametriem, jo dēļ ATI Radeon HD5650 grafiskās kartes šis der arī spēļu dzenāšanai.

449.00 LVLDell Inspiron N5010 Black un Dell Inspiron N5010 Red (dāvanā dod somu un bezvadu peli)

Šie jau varētu kvalificēties kā “premium” sērijas datori dēļ glaunā dizaina un augstākas kvalitātes materiāliem, salīdzinājumā ar visiem iepriekš minētajiem. Spriežot pēc parametriem, šie ir vispusīgi, jaudīgi un kvalitatīvi datori.

Garantiju Dell piedāvā veselu 3 gadu garumā, turklāt serviss šamajiem ir pie ATEA, kas neskatoties uz nosaukumu, izceļas ar labu kvalitāti un izpildes termiņiem. 🙂

Derēs tiem, kam 100 LVL nav būtiska summa, vai arī tiem, kas gatavi maksāt par lielisku vizuālo noformējumu racionāli pamatotu summu. Turklāt šamie pieejami gan sarkanā, gan melnā krāsā.

509.00 LVL – Dell Inspiron N5010 Black ar i5 CPU un Dell Inspiron N5010 Red ar i5 CPU (dāvanā dod somu un bezvadu peli)

Kā jau nosaukumā iešifrēju, šie ir analoģiski iepriekšējiem, ja neskaita cenu un procesora tipu/jaudu.
Pērk tie, kam +/- 150 LVL nav būtiska summa, kā arī tie, kas vēlas jaudīgāku sistēmu ilgākam lietošanas laikam.

Jāatzīst, ka lai uzrakstītu šo rakstu, no manas dzīves tika patērētas gandrīz 3 stundas.

Ja neko no uzrakstītā nesaprati, bet akli uzticies manam viedoklim, tad spied uz zemāk norādīto saiti un, tici man, viss būs ok!

Pērc tūlīt!