Kad var gaidīt jaunās 6 sērijas Intel čipseta plates bez defektiem?

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  February 3, 2011  |  No comment

MSI šodien paziņoja, ka ir apturējuši distribūciju un tirdzniecību P67 un H67 platēm. Mainīs to visu pret jaunajām platēm, kuras jau ieguvušas nosaukumu – “B3 Stepping boards” utt. utjp.

Šajā paziņojumā ir divas interesantas nianses:

1. Pie cietušajiem produktiem pieminēti: MSI notebook Intel HM67: GT680R
2. Maiņas plates ar B3 stepping čipsetu būs pieejamas tikai aprīlī.

Tamdēļ, pirms iegādāties jaunos portatīvos datorus ar SandyBridge procesoriem (var atpazīt pēc tā, ka procesoriem nosaukumā ir 4 cipari, piem: 2510E), painteresējieties, vai HDD un optika ir pieslēgti pie SATAIII, vai SATAII. Ja ir pēdējais variants (ticamākais), tad nepērciet.

Otra lieta – ja esiet nobriedis pirkt jaunu datoru, tad vienīgā iespēja paliek iegādāties “vecos” labos CPU uz LGA1366, vai LGA1156.

Īpaši ieteicami ir Core i3 sērijas CPU, jo tiem ir 32nm, tāpat kā SandyBridge. Un tos var virstaktēt ar standarta metodēm palielinot FSBm kā arī vienkārši izmantojot TurboBoost. ( i3-540 ar TurboBoost izmantojot H55 plati un stock dzesēšanu griežas uz 3.70 GHz ar 1600MHz RAM bez problēmām). Turklāt visiem galddatoru i3 modeļiem ir HyperThreading atbalsts.

Ja tomēr vēlaties QuadCore risinājumu, rekomendējam pacietīgi gaidīt aprīli, kad ienāksies izlabotās plates, vai arī pagaidīt AMD Bulldozer, kas varētu apsteigt Intel un iznākt piem. martā. Ja AMD pacentīsies, tad šis viņiem var kļūt par stūrakmeni pamatīgai izaugsmei CPU tirgū.