“Kruts kompis” par 550 LVL!!!

Posted by:     Tags:  , , ,     Posted date:  November 12, 2010  |  16 Comments
Draudziņ, ja esi sataisījies iegādāties jaunu datoru, tad šodien ir īstais laiks. Kamēr ziemassvētku papilduzcenojums mānīgajā vārdā “atlaides” nav tevi vēl piemeklējušas, tiksi pie “kruta kompja” par supercenu.

Īstais laiks iegādāties šo visu ir arī tamdēļ, ka nu beidzot iekš LV veikaliem ir pieejamas “superkrutās”  Radeon HD6870 par jēdzīgu cenu ~160 LVL, (spekulatīvi nenormālo 200+ LVL vietā).

Šī karte jāpērk, jo viņa cīnās vienā svara kategorijā ar GTX470 par FPS, neskatoties uz cenu starpību (par labu HD6870).

Arī RAM cenas dotajā brīdī ir zemā punktā, kas tev dod iespēju iemantot Kingston 4GB 1600MHz kitu ar X.M.P par nieka 50 LVL

Pašreiz, zazin kāda velna pēc, Intel Core i3-540 ir lētākais i3 procis. Šo situāciju vajag izmantot savā labā. Pērc nost!

Nav nekādas jēgas atstāt šo CPU strādājam uz default takts frekvences, tamdēļ pērkam kārtīgu dzesi, kas pēc mūsu domām ir Scythe Mugen 2 RevB un klokojam mūsu dārgo i3 proci kamēr šamais sasniedz vismaz 3.6 GHz

Priekš klokošanas un pārējām izvirtībām vajag labu dēli, kam gadījās būt šim: Giga Byte GA-P55A-UD3.

Blakus īpasībām, kas ļauj pamatīgi virstaktēt i3 procesoru, šai platei piemīt USB3.0, bet kura jau vairs nekur, un SATAIII, kas ir labi, bet pagaidām bezjēdzīgi.

Lai to visu pabarotu ar strāvu, nepieciešams labs, kluss barošanas bloks. Turklāt tāds, no kura nekarāsies lieki vadi, kā arī pietiks savienotāju priekš gana rijīgās HD6870 kartes.

Dāmas un kungi, šāds bloks tiešām eksistē, un tas būtu: Chieftec 650W PFC Cable Management.

Cieto disku lauciņā toppc viedoklis nav mainījies. Liekam ātro, lēto, labo Samsung 1TB 7200RPM 32MB Spinpoint F3 un miers mājās.

Atlicis to visu sakrāmēt kastē. Jāsaprot viens, ka Mugens ir liels kūleris, un tāda pati (liela) ir mūsu jaunā VGA karte. Tamdēļ nekas neatliek, un būs jāiegādājas kāds no Chieftec korpusiem, jo tie vienīgie par saprātīgu cenu spēj nodrošināt vietu visam, ko iepirkām: Chieftec SMART SH-01B

Optisko iekārtu mums, kā kārtīgiem pilsoņiem vajag tikai uz Win instalācijas brīdi, jo pārējo protam nopumpēt no mākoņiem, tamdēļ naudu DVD`škai netērējam.

Nu re! Nav nemaz tik grūti ierakstīties 550 latos un palikt krutam, ja pacenšas. Turklāt tieši TEV, slinkais draudziņ, esmu visu sakrāmējis grozā.

Pērc tūlīt, johaidī! 🙂