Jaunums no Nvidia nonācis arī līdz Latvijai – GeForce GT430

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  October 19, 2010  |  2 Comments

Pirms apmēram 2 nedēļām ārzemju IT portālos parādījās informācija par jaunām grafiskajām kartēm no Nvidia puses, kuras paredzētas HTPC (Home Theater PC). Tā nu ar prieku varam paziņot, ka šis brīnums ir beidzot nonācis arī līdz Latvijai. Pirmā pārstāvja Asus GT430 cena svārstās ap 55 latiem par kuriem mēs iegūstam sekojošas specifikācijas.

Asus GT430

[table id=3 /]

Cik varam spriest no specifikācijām un cenas karte paredzēta budžeta klases datoriem, lai reiz pa reizei padzenātu kādu spēli ar vidēju grafikas kvalitāti kā arī noskatītos kādu HD filmu. Kartei ir 3 standarta izejas – DVI, D-Sub, un HDMI. No analogās D-Sub izejas gan nāksies atteikties, ja ir plānots to ievietot ITX izmēra korpusā, bet, manuprāt, sen jau ir laiks pāriet uz ciparu DVI izeju. HDMI lieti noderēs datora pieslēgšanai pie televizora, lai gan kā jau viens no mūsu redaktoriem ir izteicies podkāstos, Display Port for the win .

GT430 Ports

Kā jau minēju šīm kartēm jau ir veikti neskaitāmi veiktspējas testi, līdz ar to atļaušos pārpublicēt dažus no AnandTech.com

Diemžēl nākas secināt, ka šī karte neatalgo Nvidia fanu cerības, jo pat lētākais AMD konkurents HD5570 apsteidz to rezultātos, nerunājot nemaz par HD5670, lai gan nākas šķirties no ekstra 10 Ls.

Lai vai kā iegādāties šo karti varat par 55 latiem dateks.lv katalogā.

P.S Vairāk kartes apskati sekojošos portālos:

AnandTech
LegitReviews
Guru3D
HardwareCanucks
2 Comments for Jaunums no Nvidia nonācis arī līdz Latvijai – GeForce GT430

kasparrs

Karte = konkrēta lamata par savu cenu!

ZxP

Ja nemaldos, tad ASUS visām LP (Low profile) kartiņām dod līdzi arī savilcēju (bracket), respektīvi, D-SUB pārcel uz nākamo “rindu”