Facebook sadarbosies ar Skype

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  September 29, 2010  |  2 Comments

Ja reiz Facebook vēlējās pievienot klāt sev interneta telefonijas servisu, tad viņiem atlika apsvērt Google Voice un Skype piedāvātās iespējas. Otrais acīmredzot izrādījās nekaitīgāks un ar pietiekami lielu lietotāju bāzi, jo plašajā internetā ir nonākušas baumas, ka tieši Skype turpmāk būs cieša integrācija ar Facebook. Šī savstarpējā sadarbība iekļaus SMS, balss zvanu un Facebook Connect savstarpējo savietojamību.

Nākotnē daudz vienkāršāk  varēs veikt zvanus un sūtīt SMS saviem Facebook draugiem nekā līdz šim (Skype interfeisa attēls zemāk). Būs arī savstarpēja video čata iespēja, par kuru gan pagaidām nekas vairāk nav zināms. Šo funkcionalitāti varam sagaidīt tuvākajās nedēļās līdz ar Skype 5.0 iznākšanu.

Skype ir 560 miljoni reģistrētu lietotāju un 124 miljoni no tiem to izmanto vismaz reizi mēnesī, pieskaitām klāt 500 miljonus Facebook lietotājus, redzam, ka sanāk diezgan solīda apvienība. Jāņem vērā, ka Amerikā Skype nav guvis tik plašus panākumus kā ārpus tās, un šāda apvienība uzaudzēs viens otram muskuļus vēl vairāk.
Lai vai kā, ja arī šī informācija ir patiesa, tad diez vai kāds Latvijā, kurš līdz šim nav papildinājis savu Skype kredītu, nolems to turpmāk sākt darīt.

2 Comments for Facebook sadarbosies ar Skype

Kams

Esmu papildinājis Skype kredītu un pārtraucu brīdī, kad šie likvidēja Windows Mobile aplikāciju lejupielādi. Manās acīs ilgstoši Skype bija līderis dēļ pieejamības uz daudzām platformām. Tagad, kad tas oficiāli ir tikai dažiem Nokia modeļiem un PC/Mac platformai, turklāt ar aktīvu attīstību tikai Windows versijai…

Skype 5.0! | TOP PC.Lv

[…] Windows platformai, izmēģiniet paši. Jums tiks uzstādīta 5.0 versija, kurai, kā jau iepriekš rakstīju, ir sasaiste ar […]