Intel VS AMD StreetFight šokējošie rezultāti!!!

Posted by:     Tags:  , ,     Posted date:  September 20, 2010  |  22 Comments
Tas mirklis ir klāt!
Mēs ar Aivaru esam saklokojuši, notestējuši, pārklokojuši un visādi citādi piesmējuši mūsu testa sistēmas un nonākuši pie šokējošiem, sirdi un saprātu plosošiem rezultātiem.

Atgādināšu – Aivars, ne visai gudrs būdams, izvēlējās likt savas aknas uz to, ka AMD Athlon II X2 250 saliks Intel Celeron E3300 procesoru veiktspējā iekš datora, kas iekļaujas 200.00 LVL kategorijā. Arī toppc.lv apmeklētāji savā balsojumā ar 71 pret 27 nobalstoja par labu AMD.

Nu ko, tagad pienākuši Mana stunda smieties.

Cienījamās Dāmas un godātie Kungi, kas balsoja par manu sistēmu (E3300) un Jūs – cienījamie Lūzeri, kas balsoja par Aivara Athlon II X2 250, skatieties un brīnieties:

Sāksim ar to, cik tad izdevās izspiest no takts frekvences. Jāņem vērā, ka manai sistēmai bija nabaga Asrock G31M-VS2 savukārt Aivars iegrūda visu naudu ECS ICS780M-A2.


Kā šajā diagrammā var redzēt, pat ar visu nožēlojamo stock dzesi, kādu Intel pasviež savu CPU pircējiem – celerons godīgi klokojas līdz 3.8 GHz.

Tagad paskatīsimies, kādu iespaidu tas atstāj mēģinājumos aprēķināt PI:

No attēla pat ēzelītim ĪĀ ir skaidrs, ka 15.7 sekundes ir ātrāk nekā 21.45.

Arī Akvamarka salika visu pareizi visos trijos testos 🙂 Augšā redzam CPU rezultātus, zemāk kombinētais un GFX atsevišķi.

Un tas pie apstākļa, ka manā sistēmā tika pielietota Crucial 2GB DDRII 800MHz vecā labā DDRII atmiņa, savukārt Aivars pacentās ielikt DDRIII – Apacer 2GB DDRIII 1333MHz. Kā redziet – nepalīdzēja. Manas Crucial atmiņas lieliski virstaktējās līdz ~1050 MHz zaudējot aizkavi no CL5 uz CL6, tomēr Aivara izvēletie moduļi tika nomesti līdz CL7 ar takti 1333MHz., kas ir ok, bet nepietiekami.

Ķersimies pie izteikti grafiskajiem testiem:

Redz kā ir, arī te viss skaidrs. Ja mēģina ierakstīties 200 LVL sistēmā, tad jāņem Intel Celerons ar svaigu grafisko akseleratoru (Sapphire Radeon HD5570), nevis old-scool (GigaByte HD4670)

Beigu beigās notestējām uz visiem zināmā vecā labā rijīgā Crysis. Šeit varu piebilst, ka pats vizuālais gameplay, ko mēģinājām ierakstīt video (bet nesanāca), uz manas komplektācijas šancēja labā, spēlējamā veidā. Savukārt ar 19 FPS average to spēli bez karuseļiem galvā nav iespējams paspēlēt.

Līdz ar to uzvarēja Egila Zondes BlackHawk X6 dators, kas arī bija jāpierāda.

Man par to tika trofeja 🙂

Atgādināšu  komplektāciju:
Celeron E3300
Crucial 2GB DDRII 800MHz
Asrock G31M-VS2
Sapphire Radeon HD5570
Kaste
Cietnis

Neaizmirsti, ka akcija 10% off ko mums kopā ar testa sistēmām uz laiku piešķīra datortehnikas bode Dateks.lv – attiecās tikai uz daļām, kas tiek piepirktas klāt mātenei pie saistītajām precēm un ir spēkā tikai līdz 30.09.2010. Līdz ar to – pērc tūlīt.

P.S. Ja kāds pēc šī visa spītīgi grib iegādāties no abām švakāko sistēmu, tad laipni lūgti šajā grozā.

Peace!