SSD disks RAM slotā!

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  August 30, 2010  |  3 Comments

Atmiņas ražotājs Viking sagājis sviestā un uzražojis SSD disku, kuru jāsprauž RAM slotā. Datu pieslēgums tāpat notiek caur SATAII portu, kuru var redzēt šī SSD moduļa augšpusē, toties strāvu (un vietu) šis pasākums ņem no RAM slota.

Koncepts pats par sevi apsveicams, ņemot vērā to, ka serveros ir maz vietas. Mājas lietotājam šāds te brīnums 100 gadus nav vajadzīgs.

Toppc redakckijai drīzāk  gribētos redzēt VGA kartes, kurās, kā vecos labos laikos, varēja papildināt atmiņu, tā mūsdienās varētu izmantot SODIMM slotu uz videokartes un krāmēt virsū GDDR3, vai GDDR5 moduļus pēc saviem ieskatiem.

Jāpiebilst, ka tiem, kas vēlas izbaudīt SSD uz savas ādas ir laba ziņa, parastie SSD diski ir nopērkami jau par nepilniem 65 LVL.

3 Comments for SSD disks RAM slotā!

Tweets that mention SSD disks RAM slotā! | TOP PC.Lv -- Topsy.com

[…] This post was mentioned on Twitter by TOP PC.Lv, TOP PC.Lv. TOP PC.Lv said: SSD disks RAM slotā! http://bit.ly/dCX3yG #toppc […]

ggg97

Mjā, salīdzini.elvē šito var atrast jau par 54 latiem

KBI

Serveros maz vietas? Nu tu dod.
Serveros RAM slotus aizņem RAM, punkts. Ja tu gribi kaut kādu sistēmas stabilitāti, tev vajag tos pašus RAM slotus – vai priekš pārnesamās atmiņas, vai priekš mirror taisīšanas, tur katrs slots ir no svara. Tālāk, eksistē mums čipsets, eksistē mums šie I/O busi, na*er noslogot RAM barošanu un vietu? Vipendronizācija.