Samsung izlaiž EcoGreen F4 1.5 un 2 TB cietos diskus

Ievietoja:     Birkas:  , , , ,     Pievienots:  August 3, 2010  |  2 Comments

Samsung Electronics šodien atklājis pasaulei savus jaunākos EcoGreen sērijas pārstāvjus, 1.5TB un 2TB 3.5 collu cietos diskus. Jaunie diski salīdzinot ar to pirms gājējiem F3EG modeļiem būs par 23% taupīgāki strāvas patēriņa ziņā. Katrā diskā būs pa trim 667GB magnētiskajām plātnēm (platters). Diski būs pieejami ar Sata2 3.0Gbps interfeisu, 32MB kešatmiņu kā arī pāris patīkamām tehnoloģijām (SilentSeek un NoiseGuard) no Samsung puses, kas samazinās troksni lietojot disku.

Šie diski lieti noderēs visiem lietotājiem kā sekundārie diski, lai palielinātu savu mūzikas, filmu vai spēļu kolekcijas. F4EG piedāvās to videi draudzīgā izpildījumā kā arī par pieņemamu cenu.

Abi F4 diski tirgū parādīsies Septembrī un to cena būs ap 120 dolāriem.

Pašreiz Latvijā pieejamos Samsung cietos diskus varat atrast dateks.lv katalogā par saprātīgām cenām.

2 Comments for Samsung izlaiž EcoGreen F4 1.5 un 2 TB cietos diskus

KBI

Mjā… Dunno, patiesībā. Kad uz filmu bija jāgaida dienas 2-3, tad bija jēga veidot lielas kolekcijas. Tagad pat ar draņķīgu G WLAN maksimums ir uzlikt filmu uz nakti novilkties, tāpēc neredzu tam jēgu. Novelku, sagaidu labu ratio, un metu ārā pēc noskatīšanās. Mūzika tāpat – radiostacijas ir pieejamas katrai gaumei. Ja ļoti gribās savus mp3 – pat 160GB var salādēt bezjēgā visu. Instalācijas – OS ir jātur backup uz OD, pārējais ir minūšu jautājums.
Apjoms – tas ir skaisti, bet reizēm kļūst bezjēdzīgi. Padarīt brīvi pieejamus 10k HDD jau būtu nopietns apgreids – pietiekami ilgi 5.4k un 7.2k ir vienīgie standarti (mājas lietotāju) HDD.

JuR

nu raptorus arī jau neviens neliedz iegādāties arī mājas lietotājiem