Thermaltake Toughpower mazais 95W laptopa lādētājs

Ievietoja:     Birkas:  , , , , , ,     Pievienots:  July 31, 2010  |  3 Comments

Šodien Thermaltake prezentēja jauno Toughpower sērijas 95W universālo lādētāju. Lādētājs pēc izmēriem ir mazs un viegls, lai to būtu ērti paņemt līdzi ceļojumā, vai vienkārši lietot mājās. Thermaltake Toughpower lādētājam komplektā nāk deviņi dažādi, ar krāsu kodu aprīkoti uzgaļi, lai derētu pēc iespējas vairāk un dažādu ražotāju laptopiem, vai citām ierīcēm.

Portatīvie datori ir kļuvuši ļoti populāri lietotāju vidū, taču parasti ceļojumā cilvēki atturās ņemt līdzi laptopus, jo tie ir diezgan smagi(laptops+lādētājs), un kā jau paši saprotat, tad dodoties ceļojumā, veselu dienu uz muguras negribētos nēsāt liekus trīs kilogramus ar elektroniku. Šis lādētājs ir vismaz puse no šīs problēmas atrisinājuma, jo smagos standarta lādētājus aizstājot ar vienu šo-vieglāku, jums būs ērtāk.

Mani ļoti iepriecināja fakts, ka šim lādētājam barošanas blokā ir iestrādāta USB pieslēgvieta, kurai tiek padota nepieciešamā 5V strāva. Līdz ar to, ceļojumā jums nav jāņem telefona lādētājs, bet gan tikai USB vads, kurš ir vismaz uz pusi vieglāks par lādētāju, tāpat caur pieslēgvietu var uzlādēt MP3 pleijerus iPodus(ar attiecīgu vadu) utt..

Lādētāja cena USA būs ~60$.

3 Comments for Thermaltake Toughpower mazais 95W laptopa lādētājs

Tweets that mention Thermaltake Toughpower mazais 95W laptopa lādētājs | TOP PC.Lv -- Topsy.com

[…] This post was mentioned on Twitter by TOP PC.Lv, Edmunds Aļohins. Edmunds Aļohins said: iesaka: Thermaltake Toughpower mazais 95W laptopa lādētājs | TOP PC.Lv http://smurl.lv/3nr2 […]

Edmunds

Iegādāties gan nezinot, derēs jums, vai nē, neiesaku, veikalā vajag painteresēties par saderību ar tieši jūsu laptopu 😉

e

kurš ceļojumā vispār ņem laptopu kalnā kāpjot? Neienāk prātā atstāt viņu mašīnā? Huh!