Latvijā pieejamas pirmās Nvidia GTX460 videokartes

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  July 21, 2010  |  4 Comments

Jaunā Nvidia karte sevi pieteica jau pirms kāda laika taču līdz Latvijai, protams, nonāca tikai pēc pāris nedēļām. Jaunā karte ir vērsta uz vidēju cenas segmentu un sacenšas ar ATI Radeon HD5830 kartēm.

Tātad pirmie šo karšu modeļi Latvijas tirgū ir MSI GeForceGTX460, 768MB versija un Palit GeForceGTX460, 1GB versija. Pēdējo Nvidia karšu specifikācijas izskatās sekojoši.

Ja skatamies pēc cenas ārzemēs, tad Latvijā tai vajadzētu būt ap 110 latiem. Diemžēl pagaidām GTX460 pieejama dateks.lv katalogā par 147 latiem vai Palit 1GB karti par 166Ls. Lai iegūtu vietējo vairumtirgotāju garantiju nāksies tomēr mazliet pārmaksāt. Kā tad īsti karte performē varam redzēt attēlā zemāk.

Vairāk GTX460 apskati:

4 Comments for Latvijā pieejamas pirmās Nvidia GTX460 videokartes

JuR

es kā nvidia fanboys sen šito gaidīju 🙂

gtx460 fans

Vispār pirmie bija http://www.m7*.lv ar bišķīt pārspīlētu cenu, nu bet tas kā parasti, otrie bija http://www.mem*.lv un dateks tikai trešie tāka…. bet nu lietas būtību tas nemaina 🙂

Aivars

memo paši velk no ražotāja tāpēc viņiem iespējams ātrāk parādījās, savukārt no m79 apraksts tāds pašvaks, ne bildes, ne parametri..

Ass

Pirksu augusta.. ja bus – tad dateksa.. ja nebus- tad pixmania. viniem pat asus ir ( bet par piegadi 7 ls). Lv pagaidam asusa 460 top kartes neredzeju dmzhl 🙁