Sandisk SD WORM atmiņas karte saglabā attēlu vismaz 100 gadus

Ievietoja:     Birkas:  , , , ,     Pievienots:  June 26, 2010  |  One Comment

WORM jeb Write Once Read Many burtiskā tulkojumā no angļu valodas būtu Ieraksti Vienreiz, Lasi Daudzreiz. Par šādu SD atmiņas karšu veidu paziņoja kompānija Sandisk. SD WORM ir pavisam jauns datu arhivācijas veids un šo atmiņas karšu princips ir tāds, ka kartē var ierakstīt informāciju (nofotogrāfēt), to var apskatīt cik vien vēlas, bet jau ierakstītā informācija vairs nav izdzēšama. Akselerācijas datu uzglabāšanas veiktajos testos kartes rezultāti uzrāda, ka informācija tajā ir drošībā vismaz 100 gadus.

Sandisk arī paziņoja, ka Sandisk 1GB SD WORM kartes tiks piegādātas Japānas policijai un tās, iespējams, tiks izmantotas attēlu arhivēšanai.

Lietojot SD WORM atmiņas kartes, likuma sargs var izveidot negrozāmu, neizdzēšamu fotogrāfiju, kas var kalpot par nozīmīgu resursu nozieguma izmeklēšanā un atklāšanā. Izmeklētājs/policists ievieto SD WORM atmiņas karti attiecīgā fotokamerā kas atbalsta SD formāta kartes un uzņem fotogrāfiju. Tālāk fotogrāfijas var tikt pārsūtītas uz datoru kamēr namainīgie oriģināli paliek WORM kartē, līdz ar ko tiesu sistēmai ir pilnīga pārliecība par fotogrāfijas detaļu precizitāti.

Tradicionāli tiesas pierādījumu fotogrāfijas tika glabātas 35mm filmiņā, kura ar laiku izbalē. Tā kā Japānā nepastāv nozieguma noilgums, bet tieši otrādi, pat pēc vairākām desmitgadēm viņiem ir svarīgi izmeklēt un atklāt noziegumus (nāk jaunas tehnoloģijas [piemēram, automātiskā pirkstu nospiedumu atpazīšanas sistēma] noziegumus atklāt vieglāk), tad viņiem ir ļoti svarīgi lai dati glabātos ilgi.

Vairāk informācijas ražotāja mājaslapā – Sandisk

Ziņas avots – D-I-G-I-N-E-X-T foto blogs.

Comment for Sandisk SD WORM atmiņas karte saglabā attēlu vismaz 100 gadus

htc

Ir ok