Mortal Kombat atgriežas 2011

Posted by:     Tags:  , ,     Posted date:  June 14, 2010  |  2 Comments
Klau, tev patīk piekaut virtuālus cilvēku atveidojumus? Ja atbilde ir jā, tad tu noteikti seko līdzi vienai no pašām populārākajām spēļu sērijām visā industrijas vēsturē – Mortal Kombat. Katrā ziņā, es atļaušos tevi iepriecināt sakot, ka jau nākošgad tev būs iespēja izbaudīt visus asiņainos priekus, ko sniegs jaunais Mortal Kombat.

mortal k

Jau aptuveni pirms gada, sērijas tēvs, Eds Būns solīja, ka uz geimeru lūgšanām tiks atbildēts un mēs atkal ieraudzīsim jaunu, brutālu un asiņainu Mortal Kombat. Un zināt ko? Viņš nemeloja! Tik tiešām, sekojot 2008. gada hītam Mortal Kombat vs. DC Universe, kurā vardarbības līmenis tika samazināts, lai uz spēles kastītes varētu gozēties “16+” zīmogs, sērija atgriežas pie viena no galvenajiem elementiem, kas to padarīja slavenu – asinīm. Spēles izstrādātāji garantē, ka Fatalities ir atgriezušās un tās būšot vardarbīgākas kā jebkad.

Kā jau pašlaik ir populāri, spēļu sērijas jaunākās daļas nosaukums ir tāds pats kā tās aizsācējai. Nekādu ciparu, vienkārši Mortal Kombat. Protams, uz doto brīdi ar detaļām par spēli Warner Brothers, kuri šoreiz nodarbojas ar tās izdošanu, ir diezgan skopi. Zināms vien tas, ka būs jauns, kooperatīvs Arcade režīms un Tag-team tipa tiešsaistes režīms. Taču noteikti, ka par topošo Mortal Kombat, kas 2011. gadā būs pieejams uz Playstation 3 un Xbox 360 konsolēm, vairāk uzzināsim jau tuvākajās dienās.