Facebook maijā sasniedzis 130 miljonus unikālos apmeklējumus

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  June 9, 2010  |  No comment

Ar vien lielāku popularitāti gūstošais sociālais tīks Facebook maijā iemanījies uzņemt vairāk kā 130.3 miljonus unikālos apmeklētājus, skaitot tikai ASV vien, kas ir apr 8.6 miljoniem vairāk kā aprīlī. Šis kāpums ir turpinājies, neskatoties uz to, ka ir ļoti liela kritikā kā sociālais tīkls nodrošina lietotāju privātumu. Pagājušajā mēnesī tika veiktas izmaiņas lietotāju profilu apskatē un tagad katrs var izvēlēties ar kādu informāciju viņš vēlas un kādu nevēlas dalīt ar pārējiem. Neskatoties uz to grupiņa aktīvistu 31. maijā organizēja vispasaules Facebook pamešanas dienu, kas tomēr nenesa nekādus īpašos rezultātus – aizgāja 36 tūkstoši cilvēki. Piliens jūrā varētu teikt, jo Facebook sasniedz vairāk kā 400 miljonus lietotāju no visas pasaules.

Arī mēs esam izveidojuši savu lapu iekš Facebooka, no kuras varat sekot jaunākajām ziņām, kļūstot par fanu.

Par pašu Facebook un tā attīstību Latvijā atļaušos citēt viena mūsu lasītāja komentāru no raksta par to, kad google apēdīs internetu.

“Vienīgi neaizmirsīsim, ka lielum liela daļa civilizētās Rietumu pasaules interneta lietotāju ir klienti citam monstram, kurš nupat kā ir izspiedis Google no apmeklētāko lapu topa pirmās vietas. Un arī Latvijas klientu (lietotāju) loks šim servisam pēdējā pusotra mēneša laikā ir dubultojies.

Šis projekts arī nopietni apdraud Latvijas draudzīgāko lapu, jo tajā ir neskaitāmas reizes vairāk iespēju, aplikāciju, spēļu un citu funkciju (arī puspabeigts latviešu valodas atbalsts), kā pie draudzīgajiem.

Un mani tas tikai priecē, jo šī projekta izmantošana mūsu bāleliņus integrē rietumu pasaulē un sabiedrībā, atšķirībā no vārīšanās savā sulā pie draudzīgajiem.”