Sony pasludina pirmās PlayStation3 3D spēles

Posted by:     Tags:  ,     Posted date:  June 2, 2010  |  No comment
Jā, Sony jau ilgi ir solījis un beidzot tas ir noticis – 10. jūnijā būs pirmās 3D spēles uz PlayStaion3. Jāsaka gan, pirmie pie zilajiem ekrāniem ar brillēm sēdēs japāņi.

Saskaņā ar publiskoto informāciju, Wipeout HD un Star Strike HD (Super Stardust HD) esošie un topošie spēlmaņi varēs saņemt 3D atbalstu par brīvu. Pašreizējie spēles īpašnieki varēs vienkārši lejuplādēt add-on, bet jaunie entuziasti to varēs iegādāties uzreiz ar 3D atbalstu. Patīkamais faktors ir tas, ka cenas paliks tās pašas vecās, attiecīgi 1800 un 800 jēnas (20$ un 8$).

Trešā spēle ir Mr. Pain vai vienkārši Pain (nosaukums atšķiras atkarībā no valsts), parastā cena ir 1000 jēnas (10$), bet lai atslēgtu 3D režīmu, neatkarīgi no tā vai tu jau esi spēles īpašnieks vai tikai grasies to iegādāties, būs nepieciešams iegādāties add-on par 300 japāņu naudiņām (3$).

Tas ir tikai loģisks turpinājums, ka Sony drīzumā uzsāks savu Bravia 3D televizoru ražošanu, un 3D spēļu izstrāde palīdzēs pārdot šos televizorus. Lai sekmētu jauno 3D televizoru noietu, klāt televizoram piedāvās iepriekšminēto spēļu paku par brīvu +  MotorStorm 2 3D demo.

Uzņēmums ir paziņojis, ka daudzas iekšējās (SCE) spēļu izstrādātāju kompānijas pašlaik strādā pie 3D spēļu izveides.

Pagaidām Sony gan neatklāj savus 3D plānus, datumus vai jebkādu informāciju attiecībā uz Eiropas un Ziemeļamerikas tirgu. Neskatoties uz visu, firmware atjauninājumus PlayStation 3 parasti izplata vienlaicīgi visā pasaulē, kas nozīmē, ka rietumu pasaule arī tiks pie attiecīgās funkcionalitātes. Tālāk man rūdītākos PS3 īpašniekus nevajadzētu mācīt kas un kā darāms, bet nezinātājiem iesaku izveidot jaunu lietotāju iekš PS3, iziet īso kursu japāņu valodā, atrast kādu reālu Japānas adresi, piereģistrēties PSN Japan, VISA maksājuma karte – abraka dabraka un spēlējam to pašu ko japāņi.

Microsoft pagaidām uz to visu noskatās no malas, laikam pārņemti ar Project Natal izstrādi.