Futuremark gatavo jaunu videokaršu “spīdzinātāju”

Ievietoja:     Birkas:  , , , , , , ,     Pievienots:  May 21, 2010  |  No comment

Populārās benchmark programmas 3DMark izstrādātāji gatavo nākamo versiju, kas solās būt prasīgāka kā jebkad. Jaunā versija ir nokristīta par 3DMark 11, kas visticamāk ir saistīts vai nu ar DirectX11 vai arī 2011. gadu. Tajā tiks iekļauts visu tagadējo karšu ļaunākais murgs – stress tests. Par cik NVIDIA arī beidzot ir iekāpusi DirectX 11 vilcienā, kurā ATI jau paspējis nobraukt te vai no viena ķīnas gala līdz otram, 3DMark 11 fokusēsies uz GPU (grafisko procesoru) DirectX 11 iespējām, iespējams izmantojot visas jaunās tekstūru un dzelžu mozaīkas iespējas.

Programma spēs nodarbināt gan tagadējās, gan arī vel tikai gaidāmās kartes līdz maksimuma. Pagaidām zināms ir vienas spēles nosaukums, kura tiks izmantota – Undersea Submarine. Nav minēts nekas par NVIDIA PhysX pielietošanu. Tātad GeFroce kartes neiegūs nekādas priekšrocības, kas viņiem ir gaužām vajadzīgas, ņemot vērā pašreizējo grafisko karšu tirgu, jo tiks izmantotas standarta grafisko karšu iespējas, kas ir vienādas visām DX 11 kartēm.

Izskatās, ka grafisko karšu ražotāji ir slēguši kādas nezināmas vienošanās par sava zīmola izvietošanu testos. Iepriekšējā 3DMark Vantage bija manāms Sapphire logo pāris testots, šoreiz šo reklāmas vietu ir pārpircis MSI 😀 MSI solās arī iekļaut benchmarku videokaršu komplektācijās, kad tas tiks oficiāli izlaists.

Pats 3DMark 11 plašākai publikai būs redzams šovasar Computex izstādē, Taivānā. Programmas oficiālais izlaišanas datums paredzēts šī gada trešajā ceturksnī.

3dmark11