Parādījušies pirmie seškodolu Phenom II testi.

Ievietoja:     Birkas:  , , , ,     Pievienots:  April 27, 2010  |  4 Comments

Vai spējat atcerēties, kad pēdējoreiz AMD spēja stāties kā cienīgs pretinieks jaudas ziņā pret Intel desktop datoros? Pēdējais AMD veikums Phenom II X6 1090T joprojām nespēj nodzīt no pjedestāla Intel montsru Core i7-980X, taču, ja cenai IR nozīme, tad varat droši lasīt tālāk. Laikā, kad par Intel seškodolu procesoru jums jāšķiras no apmēram 657 latiem, AMD piedāvā 1090T par apmēram 190 latiem un pat vēl pieejamāku modeli 1055T par 126 latiem. T burts apzīmē Turbo Core, kas automātiski samazina frekvences pusei no kodoliem, lai palielinātu atlikušos trīs par 500Mhz un vairāk. Vairākums no apskatu veicējiem nonāca pie kopēja secinājuma – AMD beidzot ir atguvis kaut nedaudz savu reputāciju, kopš Athlon XP laikiem ar šiem seškodolu procesoriem, un dod vielu pārdomām Intel par vidēja tirgus segmenta cenām. Aizmirsu vēl piebilst, ka gan 1090T, gan 1055T ir saderība ar AM2+ un AM3 mātesplatēm, tāpēc daudziem datora apgreids ir daudz vienkāršāks un lētāks.

Pilnus testu rezultātus varat apskatīt saitēs zemāk..

AndandTech
HotHardware
PC Perspective
Hexus
Legit Reviews
TweakTown
TechSpot

4 Comments for Parādījušies pirmie seškodolu Phenom II testi.

RudeWolf

Peec idejas tas 1050T padara nevajadzīgus ļoti daudzus četrkodolu procesorus, jo… Kopeejās platformas izmaksas peerkot 1055T un ASUS deeli ar USB3, un jauku Crossfire iespeeju ir mazākas nekā P55 + i5-750. Vienīgais teoreetiskais mīnuss ir tas, ka nav leetu SLI iespeeju. Bet then again – Ther.. Fermi seerija envidijai bija epic fail.

Aigars

Labi ka nenopirku quad9650 imtel,Jaskatas ,ko daris intelis ,bet droši vien intelis saviem 6kodolniekiem tadas cenas uzliks.Taapeec laikam bus jaaliek pirmais dators ar amd proci ,pašlaik lietoju intel proci!

amdpiekritejs

man tagad stav virsu 4 kodolu athlon II ar am3 soketu, AMD Beidzot :), nu pa 660 ls vai noapalosim lidz 700ls var panem LABU PC, nemot amd seskodolu cpu, bet tas ir viena i7 seskodolu cena. tapec domajiet, jo shajos krizes laikos tas ir loti izdeviigi

Apple Maki uz AMD pročiem | TOP PC.Lv

[…] jaukā brīdī var tehnoloģiski apsteigt Intel (vismaz uz brīdi), tas pašreiz jau notiek: Lasi: Parādījušies pirmie seškodolu Phenom II testi, un pazaudēt savu maku High-End […]