Thermaltake Element Q korpuss bez ventilatoriem un mini-ITX formfaktoru

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  September 5, 2009  |  No comment

Thermaltake, viens no vadošajiem datora korpusu ražotājiem, iepazīstina ar jaunu Element sērijas korpusu – Thermaltake Element Q, kurš ir Mini-ITX formfaktora korpuss, kurš būs ideāls ļoti mazām sistēmām, kuras ir bāzētas uz Intel Atom vai Nvidia ION platformām. Izmēri – 130 x 220 x 330 mm (augstums x platums x garums). Korpusa svars tikai 2.7kg. Element Q var būt kā mazs dators uz galda, vai nolikts pat starp grāmatām grāmatu plauktā.

Element Q

Element Q

Element Q korpuss ļauj ietilpināt pietiekoši lielas komponentes – grafiskās kartes, audio kartes, tai pat laikā saglabājot šos mazās sistēmas izmērus ar eleganti melno krāsu, kurai ir košāka sarkana līnija. Komponenšu instalācija ir atvieglota, korpusā var ievietot vienu 5.25” iekārtu un divas 3.5” iekārtas (vienu iekšēju, vienu ārēju). Šādā ziņā Element Q šajā kategorijā ir unikāls, jo nav nepieciešams izmantot slim dizaina iekārtas.

Element Q

Element Q

Element Q ir pilnībā kluss, jo tam nav neviena ventilatora, taču ir to stiprinājumu vietas abos sānos un aizmugurē. Komplektācijā ir iekļauts 200W SFX barošanas bloks, kurš arī strādā bez ventilatora.

Korpusam ir PCI paplašinājuma slots aizmugurē. Priekšējā panelī var atrast HD audio spraudņus, Power un Reset pogas.

Element Q mini-ITX korpuss būs pieejams par ~59$. Vairāk informācijas mājaslapā.