Prognozes par HD5870 grafiskās kartes cenu

Ievietoja:     Birkas:  , , , , , , ,     Pievienots:  August 25, 2009  |  No comment

AMD gaidāmā, augstas veiktspējas grafiskā karte, Radeon HD5870 (šis nosaukums vēl nav apstiprināts) ar segvārdu „Cypress” tiks pārdota sākumā par augstu cenu – 299$. Par šo cenu, tā varētu būt kā konkurents GeForce GTX285 grafiskajai kartei no NVIDIA. Augstās cenas iemesls iespējams ir 40nm tehnoloģiskajā procesā veidotais GPU, salīdzinot iepriekšējās paaudzes HD4xxx kartēm, kurām ir 55nm tehnoloģiskā procesa veidoti GPU.

Pagaidām vēl joprojām ir neziņa par precīzām jaunā GPU specifikācijām. Daži avoti apgalvo, ka Cypress GPU būšot 100% Stream procesoru pieaugums, salīdzinot ar RV770, taču tajā pat laikā, citi avoti apgalvo, ka šis pieaugums būšot tikai 50%. Atkarībā no Cypress piedāvātās veiktspējas, varētu mainīties grafisko karšu cenas, ja Cypress piedāvās labu cena/ veiktspēja attiecību.

Cypress relīze gaidāma 22. septembrī, kas ir divas nedēļas pēc Evergreen saimes karšu klajā nākšanas ar DirectX 11 savietojamiem GPU. Cypress tirgū nonāks kaut kad oktobrī. Grafiskā karte ar segvārdu „Hemlock”, paredzēta datortehnikas entuziastiem, kura izmantošot divus Cypress GPU, tirgū nonākšot Novembrī.

ATI Graphics

ATI Graphics