Corsair prezentē jaunu SSD disku sēriju.

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  July 17, 2009  |  No comment

Kā jau mēs visi zinām, cieto disku attīstības posms ir plašs, un attīstības posms garš – agrāk cietie diski darbojās ar pārsimts megabaitu sekundē ātrumu, bet tagad jau ar 3Gb/s, turklāt sata3 jau nodrošinās 6Gb/s.

Arī cieto disku ražotāji nesnauž, un jau labu laiku, strauji sāk progresēt SSD (Solide State Drive), kas lietotājam nodrošina lielāku ātrumu, kā arī tie labāk panes vibrācijas, tādēļ mūsuprāt nākotne tiem ir spoža.

Corsair, pasaulē vadošais operatīvo atmiņu(RAM), Barošanas bloku(PSU) un flash atmiņu ražotājs, vakar, 16 jūlijā iepazīstināja ar kārtējajiem jaunajiem SSD diskiem no savas puses, tie būs: Extreme series X32; X64; X128 kā jau var noprast pēc modeļiem, to atmiņas lielums būs attiecīgi 32GB; 64GB un 128GB.

X32X64X128

Šiem SSD diskiem zem “pārsega” slēpsies slavenais Indilinx Barefoot kantrolieris un Samsung MLC flash atmiņa.

Extreme series SSD diski ir veidoti tā, lai to veiktspēja būtu pēc iespējas lielāka. Šo disku datu nolasīšanas ātrums ir 240MB/s, savukārt datu ierakstīšanas ātrums 170 MB/s.

Indilinx Barefoot kontroliera un Samsung MLC flash atmiņas un 64MB lielas cache atmiņas kombinācija ir ideāla, lai nodrošinātu stabilu, un dinamisku disku darbību, nevis saraustītu datu nolasīšanu, ka tas bija vairumam mehānisko disku (HDD).

Corsair Extreme series X32; X64; X128 SSD diskus ir jau iespējams iegādāties pie Corsair oficiālajiem izplatītājiem ar divu gadu garantiju.