AS ELKO Grupa kļūst par Toshiba portatīvo datoru oficiālo izplatītāju Ukrainā!

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  May 10, 2009  |  No comment

Viens no vadošajiem IT produktu un komponenšu vairumtirgotājiem Austrumeiropā, Latvijas lielākais uzņēmums AS ELKO Grupa ir kļuvis par pasaules vadošā IT ražotāja un sistēmu integratora Toshiba portatīvo datoru oficiālo izplatītāju Ukrainā.

„Uzņēmums Toshiba ir ieinteresēts sadarboties ar partneriem, kas darbojas dažādās valstīs, jo tas nodrošina lielāku strukturālo un finansiālo stabilitāti un uzņēmumam ELKO Grupa piemīt šāda kvalitāte. Kompānijai Toshiba ir pozitīva pieredze sadarbībā ar uzņēmumu ELKO Grupa Krievijas tirgū kopš 2005. gada un mēs priecājamies, ka tagad ELKO Grupa kļūst par mūsu produkcijas izplatītāju arī Ukrainā” — sacīja Igors Snitko, Toshiba Europe GmbH Reģionālais direktors NVS un Baltijas valstīs.

Uzņēmuma ELKO Grupa Distribūcijas direktors Ilgonis Inspēters, komentējot parakstīto distribūcijas līgumu, teica: „Sadarbībā ar kompāniju Toshiba mēs redzam nopietnas un ilglaicīgas perspektīvas. Šī ir kompānija, kura jau ilgus gadus ir līderis portatīvo datoru novatoriskās tehnoloģijās un kurai šis virziens vienmēr ir bijis prioritārs. Mūsu plāns ir ģeogrāfiski paplašināt mūsu veiksmīgo sadarbību arī uz citām uzņēmuma ELKO Grupa teritorijām.”

AS ELKO Grupa