Facebook aplikācija patērējot 20% akumulatora rezerves

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  February 2, 2016  |  2 Comments

Kas ir viena no pirmajām darbībām, kuru veic, iegādājoties jauno Android viedtālruni? Protams, jādodas uz PlayStore un jāveic kāroto aplikāciju lejupielāde. Viena no must have aplikācijām, protams, ir Facebook. Tāpēc grūti ir pat iedomāties, cik tālrunis varētu būt ātrs, cik ilgi akumulatora darbības laiks turpinātos, ja vien Facebook netiktu uzinstalēts.

Aizdomājoties par ļaunuma saknes meklējumiem Android viedtālruņa veiktspējas kritumos un īsajā akumulatora darbības laikā, Android operētājsistēmas entuziasti no vietnes androidcentral.com nolēma atinstalēt Facebook aplikāciju. Izrādās, šī bija viena no labākajām lietām, ko ar savu telefonu var veikt. Pieauga gan veiktspēja, gan akumulatora darbības laiks paaugstinājās pat par 20%! Runāsim godīgi, skaidrs, ka šeit kaut kas nav tīrs un tā aplikācija nav veiksmīgi kodēta.

Facebook3436

Izlasot par Facebook aplikācijas atinstalēšanu no Android vietālruņa, arī es nolēmu to pamēģināt. Vienu pamanīju uzreiz – telefons kļuva ātrāks. Par akumulatora darbības laiku grūti ko teikt, jo nav pagājis pietiekoši ilgs laiks verdiktam un katru dienu lietošanas paradumi ievērojami atšķiras.

Tā kā telefonā ir Google Chrome pārlūks, tad visas darbības ar Facebook varu veikt tur, kā arī ir iespēja konfigurēt ziņojumu saņemšanu caur pārlūku, piemēram, par jaunu ziņu, jaunu Like Tavam selfijam utt.

Jāpiebilst, ka Facebook Android aplikācijas izstrādātāju komandā ir notikusi reforma, kad viens no izstrādes komandas līderiem Chris Cox lika saviem darbiniekiem atvadīties no iPhone viedtālruņiem un aizvietot tos ar Android viedtālruņiem. Šis solis parāda, ka problēmu apzinās paši aplikācijas izstrādātāji un, visticamāk, arī viņi paši negribēs lietot bremzējošu un akumulatoru “izsūcošu” aplikāciju.

2 Comments for Facebook aplikācija patērējot 20% akumulatora rezerves

KKTK

Tāpēc ir izgudrota “Facebook Lite” applikācija

Ilze

es pasrasti no pārlūka ieeju, kad vajag