Labs dators spēlēm par 400EUR

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  January 17, 2016  |  No comment

Lai saliktu datoru spēlēm par 400EUR nāksies piemeklēt labākās komponentes cena\veiktspēja attiecībā no plašā tirgus piedāvājuma. Kāpēc gan Tev, lasītāj, pūlēties – analizēt, izvērtēt, pētīt, kas ir labākais, ja šeit viss tiks pasniegts gatavs? Tad, nu, šoreiz piedāvājam datora komplektāciju par 400EUR.

MSI GeForce GTX 750 TiPirmkārt, tā kā galvenais uzsvars tiek likts uz spēlēm (jo ko gan citu Tavi bērni dara pie datora?), tad pirmo izvēlamies grafisko karti (GPU). Ilgi nav jālauza galva, jo MSI GeForce GTX 750 Ti OC ar ātro 2GB GDDR5 atmiņu spēs tikt galā ar jebkuru mūsdienu datorspēli.

Tālāk seko procesors (CPU), kurš veiks visus matemātiskos aprēķinus un dažādākās kalkulācijas. Īsāk sakot, lai nekas nelagotu un nevilktos, procesors vajadzīgs ātrs un tāpēc izvēlamies Pentium G3260 ar 3.3GHz takts frekvenci.H81M-DG4(L1)

Kur tad to procesoru likt iekšā? Vajadzīga pamatplate. Iesakām vienu no uzticamākajiem pamatplašu ražotājiem AsRock un šoreiz šo modeli – H81M-VG4 R2.0. Te būs viss, kas nepieciešams mūsdienīgam datoram – USB3.0 pieslēgvietas, Sata III, 5.1 skaņas sistēmas atbalsts utt.

Lai varētu atvērt vairāk par vienu programmu vienlaicīgi, noteikti jāņem daudz operatīvās atmiņas (RAM). Tāpēc šoreiz izvēlamies Kingston 8GB DDR3 HyperX Fury atmiņas moduļus, kuri darbojas ar iespaidīgu 1600MHz frekvenci un ļaus darboties vairākās programmās vienlaicīgi bez aizķeršanās.

Kingston Fury SDDOperētājsistēmu izvēlamies instalēt uz 120GB Kingston HyperX Fury SSD diska, kura datu lasīšanas\rakstīšanas ātrums atbilst pašu jaudīgāko datoru vajadzībām. Ņem vērā, ka 120GB būs pietiekami operētājsistēmai un kādai spēlei. Ja gribēsies papildus vietu nāksies iegādāties papildus cieto disku datiem vai vienkārši nomaini SSD disku komplektācijā pret lielu cieto disku par to pašu cenu – WD 1TB Blue.

Atlicis vien korpuss un barošanas bloks (PSU). Tā kā korpuss ir gaumes izvēle, ņemam vienkāršu, melnu korpusu – GF Quebec 1, Black. Barošanas bloku izvēlamies no kvalitatīva ražotāja, jo atceries, ka tieši barošanas bloks ar strāvu nodrošina visas komponents un ir svarīgi, lai tas spētu savu funkciju veikt kvalitatīvi un nesabojātu nevienu citu komponenti. Ilgi nav jāmeklē, jo tieši Chieftec barošanas bloki jau gadiem izceļas ar augstu kvalitāti par saprātīgu cenu. Izvēlamies GPA-450S8 modeli ar klusu 12cm ventilatoru un 450W jaudu.

Komplektācija 400EUR kategorijā (spied lai redzētu grozu).

Pamatplate : Asrock H81M-DG4

Procesors : Pentium G3260

Operatīvā atmiņa (RAM) : Kingston 8GB DDR3 HyperX Fury

Grafiskā karte : MSI GeForce GTX 750 Ti OC

SSD disks : Kingston HyperX Fury, 120GB

Korpuss : GF Quebec 1, Black

PSU : GPA-450S8