Toppc.lv jauns gads un jauns īpašnieks

Ievietoja:     Birkas:      Pievienots:  December 31, 2015  |  3 Comments

Ar prieku paziņoju, ka toppc.lv ir atradis sev jaunu saimnieku. Līdz ar to mans alter-ego Egils Zonde ar šo dienu oficiāli tiek apglabāts un es sāku jaunu dzīvi.

Neliels atskats toppc.lv vēsturē tiem, kam rūp.

  • Sen-senos laikos Kasparz saskatījās TopGear un acumirklī iekrita sajūsmā par Džeremija Klārksona “uzvedības stilu”. Būdams kārtīgs datortehnikas cienītājs, Kasparz izveidoja toppc.lv un ierakstīja pirmo podraidi kopā ar Kasparrs un Edmunds, ieviešot šo britu kultūras virzienu Latvju emuārsfērā.
  • Laikam ejot Karsparz kļuva arvien aizņemtāks savos darbos un vairs nespēja stutēt toppc.lv, tamdēļ nolēma to pārdot. Portālu iegādājās jūsu padevīgais kalps Egils Zonde un Aivars.
  • Es sāku paralēli nodarboties ar mūzikas ierakstu pēcapstrādi un, pateicoties manam studijas kaujas biedram Chris Jones, tikām Kaspara Ansona laboratorijā, un radās iespēja atsākt rakstīt podraides studijas kvalitātē.
  • Jau pašos pirmsākumos mums pievienojās Rolands Priednieks, kurš tad arī kļuva par toppc.lv uzticamu kaujas biedru turpat vai visās toppc.lv podraidēs un bija dzinējspēks podraižu viesu vervēšanā.
  • Laikam ejot, Aivars nomainīja darba vietu un vairs nevarēja pavilkt abas nodarbes. Toppc.lv rakstīšanas pasākumi palika Egils Zondes vientuļajās “neķītrajās roķelēs”. Podraides turpinājās, jo entuziasma inerces spēks reizēm ir neizdibināms.
  • Arī es nomainīju darbu, un zaudēju spēku un entuziasmu turpināt podraides un rakstīt, jo pa vakariem un brīvdienām bija dikti daudz jāmācās. Toppc.lv iegāja stagnācijas periodā.
  • Atvaļinājumu periodos ik pa laikam šo to uzskribelēju, bet fundamentāli portāls bija komas stāvoklī pie dzīvības uzturēšanas sistēmas (lasīt – turpināju maksāt par hostingu un domēna vārdu un atbildēt uz retajiem komentāriem)
  • Šogad un pavisam nesen nokļuvu precīzi pusmūžā un nolēmu mest tam visam mieru, jo tieši ar 2016. gada  1. Janvāri esmu nokļuvis savas karjeras un brieduma augstākajā punktā, no kurienes turpmāk ceļš var vest tikai un vienīgi uz leju. 🙂
  • Kā no gaisa uzradās vecs toppc.lv cīņasbiedrs un pārņēma stafeti! Urrrrrāāā!!!

Novēlu saules mūžu Toppc un daudz, daudz interestantu rakstu, video, podraižu, fanu, cīņas garu komentāros un visvairāk par visu – lāča devu Klrāksona stila sarkasma un katram lasītājam – karstā vasaras dienā tikko atvērta, auksta “Tērvetnieka” baudījumu.

Laimīgu jauno, šoreiz Windows Server 2016. gadu! 😉

Egils Zonde

3 Comments for Toppc.lv jauns gads un jauns īpašnieks

Ekings

Lai plaukst un zeļ atdzimušais toppc! 🙂 Negaidīta un lieliska ziņa, lai veicās jaunā 2016. gadā!

Kristaps Skutelis

Lieliska ziņa! Lai izdodas!

Vai mums vispār ir vajadzīgi tehnoloģiju podkāsti latviski? - KRISTAPS.LV

[…] tika veidotas arī Toppc.lv podkāsta epizodes. Šķiet, ka vienā no tām dalību ņēmu arī es. Toppc.lv ticis pie jauna saimnieka un varbūt tas izlems atsākt veidot podkāstus. Es uz to ļoti ceru. Citu jomu latviski veidotus […]