Kamdēļ iPhone 5 izpirks kā karstus pīrādziņus?

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  September 15, 2012  |  8 Comments

Apple mārketinga nodaļu var apsveikt ar kārtējo triumfu. Lietā likts precīzs aprēķins, kā jāizskatās produktam, lai ikviens Apple fanāts tūlīt pat nomestu savu 4S un skrietu iegādāties iPhone 5. Šis gājiens nostrādās dēļ vairākiem iemesliem. Šoreiz jaunais iPhone ir vizuāli izteikti atšķirīgs no “vecā”. T.i., ja turēsi rokā iPhone 5 tuvāko 3 mēnešu laikā, par uzmanības trūkumu varēsi nesūdzēties. Attiecībā uz 4S un 4, ir pavisam bēdīga situācija. Šoreiz, ja tev ir tāds telefons, tu ne tikai nēsā novecojušu dizainu, bet gan jau sen novecojušu – veselus divus modeļus atpakaļ novecojušu.

iPhone 5 pats par sevi ir absolūti ģeniāls produkts. Ja mēs palūkojamies uz mīnusiem, kādi bija 4 un 4S, tad skaidrs, ka vieta ekrāna izaugsmei ir vairāk nekā pietiekoša, saglabājot to pašu, līdz šim nez kapēc neatkārtoto, parocīgo dizainu. Turklāt, noliegt to, ka iPhone4 un 4S ir smags kā ķieģelis, var tikai viņu īpašnieki, tamdēļ iPhone 5 svara redukcija ir nozīmīgs uzlabojums.

Attiecībā uz procesora veikspēju Stīvs būtu noteikti veltījis stundu vairāk lieloties nekā Tims. Tomēr jāatzīmē – šis nav nekāds margināls uzlabojums. Apple mobilie procesori diez gan pamatīgi zāģē zaru, uz kura jau gadiem sēž Intel. Brīnos, kamdēļ Intel vēl nav piegriezuši Apple skābekli, jo nav ilgi jāgaida, kad lētāko iMac un MacPro vēderā sāks griezties A7 vai A8 procesori. Vismaz Microsoft Windows 8 RT nav aiz kalniem, un šī tendence turpinās.

Rezumējot visus uzlabojumus, beidzot, tā vien gribas iegādāties jauno iPhone 5. Bet laikam šoreiz nesanāks. Kamdēļ es nepirkšu iPhone 5? Tamdēļ, ka īstajā pasaules versijā 16GB flash kartiņa no 32GB cenā atšķiras tikai par pāris latiem, nevis 200 dolāriem, kā tev mēģina iestāstīt Apple. Tamdēļ, ka microUSB ir brīnišķīga lieta, bet Lightning un tā garā plakanā padarīšana nav. Tamdēļ, ka  maksāt par kabeli 30 dolārus ir stulbums. Tamdēļ, ka iestatījumi un izvēlnes ir apsveicama lieta. Tamdēļ, ka Stīvs Džobss bija praktiski skopākais cilvēks pasaulē un Bils Geitss, izrādās – otrādi.

Un vispār – Freedom of choice for the win!

 

 

8 Comments for Kamdēļ iPhone 5 izpirks kā karstus pīrādziņus?

Aaa

Raksts ir buļļu sūds

Egils Zonde

Vismaz patīkami, ka komentāri ir augstā līmenī. Thanks, dush!

Anonims

argh, kā man patīk argumentācija 😀 nepirkt telefonu, jo tam nepareizs konektors. vīnogas ir skābas, ja kas. un varētu padomāt, ka komplektā netiks iekļauts lightning to usb kabelis. bet nu labi, nostāja ir parādīta – telefons sūkā. 

Kristaps Bērzinš

Es uz tiem ābolistiem skatos kā uz padomju elementu, kurš nokļuvis kapitālismā. 
Nu nesaprotu šamos. Nav manam prātam aptverams tas tukšums, kāds atrodas zombiju galvās.

Rolands Priednieks

Par godu Egilam ielikšu savu iPhone5 unboxing iekš toppc.lv 🙂

Egils Zonde

 Tnx, man! 🙂

Egils Zonde

 Vismaz patīkami, ka komentāri ir augstā līmenī. Thanks, douche!

Gatis Negribs

pa lielam man šķiet ka jaunās fīčas interesē tikai mazai daļai, Masīvais pārākums pērk dēļ brenda kā stila un statusa elementu 🙂
Kam tas ir svarīgi tie arī pirks