Microsoft Xbox Kinect – beidzot par pieņemamu ciparu!

Posted by:     Tags:      Posted date:  February 16, 2012  |  No comment
Kādu laiku atpakaļ iegādājos Nintendo Wii, kas bija patīkami nometies cenā līdz 80 Ls, un šķita samērā labs pirkums par šo naudu. Kā ātri vien izrādījās, vienīgā vērtība Nintendo Wii kastē bija WiiMote kontrolieris, jo ar spēļu darbināšanu, pat labāk nekā pati konsole, lieliski tika galā Dolphin emulators. Līdz ar to, nācās vien to Wii nogrūst iekš ss.lv par 60 latiem un likties uz laiku mierā.

Kad pirku Wii, bija jau pieejams tāds zvērs kā Microsoft Xbox 360 ar Kinect kameru, kas nodrošina spēļu kontroli vicinot rokas, kājas un pārējos orgānus. Izstādē to mantu ievērtēju, un jāatzīst – ļoti laba lieta. Līdz šim par šo verķi nācās maksāt šādi – mazliet zem 200 Ls par pašu Xbox 360 un vēl kādus 120 par Kinect kameru, kā arī vēl kādus 30 Ls par papildus spēļu paku, un tad vēl arī par Xbox Live abonementu, ja vēlējies pakapāt tiešsaistē ar dzīviem pretiniekiem.

Šoreiz viss ir mainījies uz labo pusi! Komplektiņš Xbox 360 Slim 4GB + Kinect kamera + Kinect Adventures spēļu paka + Carnival Games spēlu paka + 3 mēnešu Xbox Live Gold abonements nopērkams par 199 Ls!!! Izskatās, ka šoreiz izdevību iemantot šo brīnumu, vismaz uz brīdi kamēr apniks un nogrūdīšu ss`kā, ir pienācis.

Kas šajā gadījumā ir labāks pirkums par Nintendo Wii? – tu jautāsi. Tas, ka Xbox, atšķirībā no Wii, ir grafiski ļoti jaudīga konsole, kas nenožagojoties spēj darbināt virkni best-seller 3D spēles uz urrā.

P.S. Ja kāds vēl nezina, kas ir Kinect, tad nospiežot uz augstāk minētās saites, var aplūkot ļoti iedvesmojošu video!