Kā izskatās iPad 3?

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  February 13, 2012  |  3 Comments

Pateicoties pļāpīgajam elektronisko iekārtu rezerves daļu vairumniekam iLab Factory, ar lielu ticamības pakāpi tapis zināms, kas tad mūs martā sagaida iPad 3 izskatā. Izrādās, ka, tāpat kā iPhone 4S gadījumā, izmaiņas vairāk skars iekārtas iekšas nekā ārieni, ja neskaita to, ka jaunajam iPad 3 būs par apmēram 1mm “resnāks vēders” nekā vecajam iPad 2 un tas saturēs Sharp ekrānu ar super-duper gaišu un asu 2047 x 1536 px bildi.

No iekšām varam sagaidīt lielāku baču, labāku kameru (kura varētu būt tāda pati 8Mpix kamera kā iPhone 4S, vai arī niknāka) un jaunu OS. Arī procesors varētu iegūt četru kodolu A5 izskatu, jo nozarē ir nopērkami planšetnieki, kuriem jau labu laiku ir 4 kodolu (NVidia Tegra 3) procesori, tamdēļ Apple šajā jautājumā vajadzētu pielikt pūles kā nākas, lai galīgi neatpaliktu no mūsdienām.

Jāatzīst, ka Stīvam aizejot, diez vai latiņa Apple iekšienē vairs jebkad būs tik augsta kā agrāk, un to skaidri parādīs nākamo produktu kvalitāte.

3 Comments for Kā izskatās iPad 3?

Kaspars Holšteins

Cikos martā iznāks? Rindā jau tagad jāsāk stāvēt?

Aaaa

četru kodolu A6, nevis A5

Edgars Rubenis

Tie n-to kodoli paredzēti lai tiktu ar līko Android.. Apple produkti arī ne tiem jaudīgākajiem dzelžiem iet krietni guldāk kā konkurentu aparātiem