27 000 dienvidkorejiešu iesūdz Apple tiesā

Ievietoja:     Birkas:  , ,     Pievienots:  August 17, 2011  |  One Comment

Ja eksrementam ir tas gods nokļūt gaisa atsvaidzinātājā, tad nelaba smaka saglabājas ilgu laiku. Tāpat ir ar Apple nedienām, kurās vainojama viņu pašu muļķīgā iedoma, ka neviens nepamanīs atrašanās vietas datu glabāšanas “fišku”, kas bija iebūvēta iPhone operētājsistēmā iOS un glabāja datus veselu gadu par to, kur īpašnieks pārvietojies.

Šoreiz šo pasākumu pamanīja visi, un dažs labs korejietis (šajā gadījumā 27 000 gab.) ir metušies sūdzēt tiesā Apple par “inflicted emotional distress on the device owners”, jeb kā saka pie mums – “morālo kaitējumu.”

Katrs no apsūdzētajiem vēlas saņemt ~1000$ kompensāciju par viņu gaitu izsekošanu bez lietotāja ziņas. Kopsummā, ņemot vērā iesaistīto cilvēku skaitu, Apple var nākties “nolobīt” 27 pilnīgi zaļus amerikāņu citronus.

P.S Es korejiešu vietā pasteigtos, jo, ņemot vērā ekonomisko situāciju Apple dzimtenē, var gadīties, ka uz to mirkli, kad (ja) tiks piespriests labvēlīgs spriedums, par to summu varēs nopirkt tualetes papīru ar ekvivalentu masu tiem pašiem dolāriem.

Comment for 27 000 dienvidkorejiešu iesūdz Apple tiesā

RobertsA

Nu tas ir vāks 😀