Duke Nukem Forever – vilšanās, kuru beidzot sagaidījām.

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  June 24, 2011  |  11 Comments

Savulaik bija tāda spēle kā Duke nukem 3D, kas aizrāva mūs fantastiskā visatļautības pasaulē ar vulgāru, bet gaumīgu humoriņu un pilnīgi maģisku 3D pasauli. Šai spēlei bija savdabīga aura, kas ievilināja spēlētāju un lika noticēt tai videi un savam tēlam – Djūkam, “paņemot” spēlētāju uz neskaitāmām stundām.

Pēc spēles episkā uzvaras gājiena tās izstrādātājs 3D realms pasaulei paziņoja par to, ka būs turpinājums ar nosaukumu Duke Nukem Forever. Spēli šamie taisīja gadu gadiem un beigās tas viss pēc neskaitāmas atlikšanas nomira dabīgā nāvē. Tomēr to visu saimniecību nopirka tādi entuziasti kā Gearbox Software, un tikko spēli pabeidza un beidzot izlaida.

Uzliku, paspēlēju un pamatīgi vīlos. Dzinējs ir bremze – uz manas GTS450 Crysis 2 ar FullHD iet normāli, COD4 arī, bet šis te mēsls bremzē. Vizuāli viss atgādina Doom 3, tekstūras, mantas, telpas utt. Sižetiskā līnija ir neinteresants savārstījums, bieži nākas daudz skraidīt meklējot kādu action. Šaušana pa ienaidniekiem ir garlaicīga, vienveidīga un haotiska. Pretinieku mākslīgais intelekts nav pieejams, stāv kā mieti, vai paniski skraida, īsāk sakot, uzvedās neadekvāti.

Pats Djūks ir samērā interesants, jociņi ir ok, attieksme pret dzīvi arī, emocijas velk uz pozitīvo, bet tomēr noslīkst pārējā “njedadjelkā” ātri vien. Ja runājam par grafiku, tad te viss ir pagājušā gadsima, līdz ar to man nav skaidrs, nafig tas viss bremzē, ja vizuāli knapi pārspēj spēles, kuras var “uzraut” uz integrētajām kartēm.

Kopsummā – nerekomendēju! Ja vēlaties uzspēlēt kaut ko patiešām skaistu, tad labāk pamēģiniet Battlefield: Bad Company 2, tur var redzēt, kā jāizskatās mūsdienu grafikai 3D action šaujamgabalā.

 

11 Comments for Duke Nukem Forever – vilšanās, kuru beidzot sagaidījām.

Kautkas

Iespējams ir kāda problēma settingos vai kautkāda neatbilstība ar kompja dzelziem. Man ar  SAPPHIRE HD 4670 1G GDDR3 griežās bez bremzes.

Grafika protams nav 2011 gada, bet 2010 vai 2009 liimenis, un tomēr to nevar nosaukt par sliktu

Šaušana pa pretinieki gan nav tā labākā un ieroču daudzveidība arī pieklibo.

Gints Polis

Nu nemaz jau tik slikti nebija

Edgars

Tak nopērc sev krutu kompi, kurus pats reklamēji un nep*sies.

Egils Zonde

Nesatraucies, dārgais! Par šo rakstu dabūšu Pulicera prēmiju un nopirkšu.

Egils Zonde

Iespējams uz Radeoniem šamais nebremzē tik ļoti, vai arī tu spēlē zemākā izšķirtspējā, vai mums ir dažādi priekšstati par vārdu – bremzē.

Edgars Rubenis

“Tomēr to visu saimniecību nopirka tādi entuziasti kā Gearbox Software, un tikko spēli pabeidza un beidzot izlaida.”

Virtuve šim pasākumam ir mazliet savādāk.. neviens neko nepirka.  3D Realms tika iesūdzēti tiesā no izdevēja take2 puses, par termiņu neievērošanu, līdz ar to tiesas ceļā pazaudēja tiesības uz Duke Nukem, tā nu Take2 nodeva izstrādi cilvēkiem ar “taisnākām rokām”

Egils Zonde

Just two days after revealing its stewardship of the Duke Nukem Forever title at PAX, Gearbox Software just revealed that it has actually purchased the Duke Nukem brand. Gearbox president Randy Pitchford told an audience at PAX this afternoon that they’re not just making sure Duke Nukem Forever makes it to store shelves, but they’ve actually purchased the entire Duke Nukem IP. “We actually bought the brand,” Pitchford told fans. “We bought Duke Nukem.”

Avots:
http://www.joystiq.com/2010/09/05/we-bought-duke-nukem-franchise-rights-transferred-from-3d-rea/

Valdinsk

grafika ir 2005 gadi limenii ne vairāak, totals suu

Nekad vairs!

Drīzāk būsi internetos aizņēmies sūdīgu spēles versiju – man ar GTX260 spēle lido. 🙂 Bet tā jau jā – DNF ir vairāk izgāšanās nekā kvalitatīva spēle.

Bet nu gaidīt zilus brīnumus no spēles, kas ir muļļāta 12 gadus un tad no jauna ātri salipināta pēdējo, cik, divu (?) gadu laikā arī bija muļķīgi … Lai gan klusībā jau gan jau visi to arī tieši darīja. Vismaz es. 😀

Egils Zonde

GTX260 nebūtu īsti salīdzināma ar GTS450 OC, jo, lai arī vecs modleis, tomēr ir HighEnd karte.

Spēlētājs

Štrunts par visiem 3D, bet man patika.