Wii U būšot “niknāks” par PS3 un Xbox 360

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  June 16, 2011  |  8 Comments

Spriežot pēc Nintendo pamestajiem informācijas gabaliņiem gudri zēni un meitenes secina, ka jaunais Nintendo spēļu brīnums Wii U būšot jaudīgāks par pašreiz spēcīgākajām konsolēm tirgū. Tas šamajiem iešāvies prātā vērtējot tādus paziņojuma elementus kā: “būs aprīkots ar IBM daudzkodolu procesu”, kas velk uz to, ka tas ir tas pats CPU, kas IBM Watson superdatorā. “32nm video kontrolieris bāzēts uz Radeon 700” velk uz HD4xxx sērijas karšu pusi ar 1GB atmiņu. Kas kopumā rosina domāt, ka šoreiz Nintendo grafiskās jaudas ziņā neatpaliks no (vismaz iepriekšējās paaudzes) konkurentiem.

Bez tā visa ir zināms, ka šī konsole būs aprīkota ar specifiska standarta diskdzini, kas ir kaut kāds BlueRay paveids, bet būtībā nebūs spējīgs strādāt ne ar DVD, ne BlueRay. Nintendo to pamato ar faktu, ka par iepriekšminētajām tehnoloģijām jānoloba paliels kāposts, lai drīkstētu tās izmantot savā konsolē, tomēr mēs – austrumeiropieši, labi zinām, ka tas ir tamdēļ, lai nevarētu ar plaši pieejamu mājas datoru diskdziņiem rakstīt sakačātas spēles uz parastajiem diskiem un spēlēt bez maksas uz nebēdu.

Jācer, ka spēļu izcenojumi būs ar tendenci uz leju, jo pirātismu represēt šeit pamazām gatavojas visādas iestādes, bet algu līmenis, lai iepirktu iemīļotās spēles par eiropas bagāto valstu megacenām, vēl nav pietiekoši augsts.

 

8 Comments for Wii U būšot “niknāks” par PS3 un Xbox 360

Cirvis Bērziņā

BlueRay – kas tas tāds? Galīgi rakstīt nemāk!!!!!!!!!!!111

Fired

Citēju “tomēr mēs – austrumeiropieši …….”   Mēs esam ziemeļu Eiropas reģiona pārstāvji.

Egils Zonde

Tas bija sarkasms attiecībā uz pirātismu pie mums.

Egils Zonde

Typo ,sorry vecais!

Fired

Zinu bet vakar man visiem patika piesieties 😀 Ja tevi es aizvainoju tad atvainojos

Egils Zonde

Mani aizvainot varu tikai es pats nākamajā rītā 🙂
Chill, man!

V L

Kādas muļķības-37 gadi! Man ir 45 gadi un vienam draugam jau 47, abi priekš pērkam jaudīgas videokartes, dzelžus utt., esmu 1000% pārliecināts, vidējais geimera vecums noteikti ir stipri pāri 43 gadiem!

Egils Zonde

 Acīm redzot vārds “konteksts” Jums neko neizsaka.