Pasaule nav plakana

Ievietoja:     Birkas:  , , , , , ,     Pievienots:  April 27, 2011  |  7 Comments

Kādu laiciņu iepriekš rakstīju, ka Nokia ir noslēgusi vienošanos ar Navteq, lai OVI servisam būtu neredzēti labas 3D kartes. Man nezināmu iemeslu dēļ Navteq publicitātes nosaukums ir pārtapis par 3C, bet tas gan nemaina faktu, ka ir pienācis tas brīdis, kad mēs varam jau izmantot šīs brīnišķīgās kartes.

Uz doto brīdi ir pieejamas 20 pasaules pilsētas. Lai varētu veikt virtuālo pastaigu pa 3D pasauli, nepieciešams doties uz OVI un uzinstalēt spraudni interneta pārlūkam, kuru tas automātiski piedāvās lejuplādēt, līdz ko nospiedīsiet uz 3D ikonas ekrāna labajā augšējā stūrī.

Atšķirībā no Google Earth, kur šādu ēku veidošana ir manuāls darbs, C3 karšu veidošana ir 98% automātizēta, tas paver iespēju salīdzinoši ātri panākt savus konkurentus un būt galvenajam spēlētājam.

Ja negribās ne ko instalēt, tad vari aplūkot gada sākumā tapušu demo video, varbūt pārdomāsi.

7 Comments for Pasaule nav plakana

Jānis

Iespadīgi! Gribētos zināt, kad šādā kvalitātē redzēsim Rīgu?

Anonims

unbelievable

Murgi

2027. gadā

Kaspars Holšteins

Navteq ar kartēm vienmēr ir bijuši labākie. Tagad slīkstošā Nokia šitos piepirka, redzēs, varbūt nostrādā un Nokia atkal uzpeld.

Ezis

Rīgu šādā kvalitātē var redzet, ejot uz http://www.bing.com/maps, uzliekot iestatījumos pa labi (tur sākumā Road), Bird’s eye un pietuvinot maksimāli tuvu Rīgu – var redzēt ēkas 3D dažādos leņķos

Rolands Priednieks

Līdz “šādai” kvalitātei tur tālu. Lai gan es nemaz nezināju, ka šamējie sabildējuši no četrām debespusēm.

staylez

stilīgi 🙂