GeForce GT520 – jaunpienācējs slow-mo grafisko karšu segmentā.

Ievietoja:     Birkas:  , , , ,     Pievienots:  April 12, 2011  |  One Comment

Lēnas un samērā bezjēdzīgas videokartes ir eksistējušas vienmēr. Neskatoties uz to, ka SandyBridge pročos iebūvētie video čipi veiktspējā jau līdzinās GT210 un dažubrīd pat GT220, attiecīgi ir laiks šīs kartes “noņemt no galda” un piedāvāt šo to maķenīt niknāku.

Līdz ar to tirgū drīz parādīsies Radeon HD6450 no AMD, par kuru jau paspējām izteikties jaunākajā Toppc.lv audio podkāstā.

Savukārt NVIDIA, tā vietā, lai lielītos, ka kaut kas tur parādīsies, ir jau veiksmīgi dzemdējusi karti ar nosaukumu GeForce GT520 un grasās šo jaunumu parādīt arī mums 17 aprīlī.

Ja salīdzina veco labo GTX460 ar GT520, tad kļūst pilnīgi skaidrs kas šīm kartēm ir kopējs: burti GT un cipars nulle 🙂

Tamdēļ var secināt, ka nekādu lielo vērību šai kartei pievērst nevajadzētu. Pie amerikosiem tādu atdos par 50 $, pie mums, droši vien, tik pat latos.

Apļus šī karte skrien ar šādām frekvencēm:
Core: 810MHz
CUDA: 1620 MHz
RAM: 900 MHz (1800 effective)

Ko no šī visa var secināt?

Ja var ticēt pašam sev, tad jāatzīst, ka lētā gala bremzējošās diskrētās kartes lēnām izmirst. Pašreizējās paaudzes jaunajos datoros tās tiek pieprasītas tikai un vienīgi video izeju palielināšanas nolūkiem. Savukārt to varētu elementāri realizēt ar kādu PCI-Express risinājumu, kas, barojoties no tā paša CPU video kodola spētu nodrošināt par 10 LVL/gab. pāris video-out priekš tiem, kam vienmēr par maz.

Tas krietni vien samazinātu negatīvo iespaidu uz apkārtni, jo, ko gan citu, kā piedrazot dabu, mūsdienās spētu piedāvāt HD6450 un GT520?

Tamdēļ saudzēsim dabu un pirksim GTX560 Ti.

Comment for GeForce GT520 – jaunpienācējs slow-mo grafisko karšu segmentā.

Latvijā parādās pirmās GeForce GT520 kartes. | TOP PC.Lv

[…] pirms neilga laika iepazinies ar mūsu rakstu: GeForce GT520 – jaunpienācējs slow-mo grafisko karšu segmentā un tomēr esi nolēmis vienu tādu karti iegādāties, tad ir pienācis laiks to […]