Toppc.lv iesaka: kā izjokot kolēģus pirmajā aprīlī?

Ievietoja:     Birkas:  ,     Pievienots:  April 1, 2011  |  2 Comments

Lielā joku diena nu ir klāt un, protams, katrā no mums mīt apspiesta vēlme redzēt kādu cilvēku dusmīgu vai bezpalīdzīgu dēļ mūsu rīcības. Šoreiz padalīšos ar pāris vienkāršiem un dažiem mazliet sarežģītākiem izjokošanas trikiem. Tā kā Toppc.lv ir IT portāls, joki būs arī saistīti ar to, tāpēc nepieciešamas nelielas priekšzināšanas darbā ar datoru.

1. “Sasitat” jūsu upura monitoru izmantojot Wallpaper jeb ekrāntapes nomaiņu..

crackedscreenRīcības plāns pavisam vienkāršs, atrodam google sev tīkamu bildi, uzliekam to kā ekrāntapeti un baudām rezultātu. Vēl labs variants ir uztaisīt ScreenShotu no esošā desktop’a, pārlikt visu tā saturu kaut kur citur un uzlikt to kā wallpaper’i. Ir izmēģināts – strādā! 😀

2. Novedat viņa datoru līdz “zilajam ekrānam” jeb BSOD ar screensaver jeb ekrānsaudzētāju

blue_screen

Par laimi pats Microsoft ir parūpējies, lai mēs varētu kādu izjokot uzliekot Zilā ekrāna ekrānsaudzētāju.

3. Kontrolējat viņu datoru attālināti

vnc

Šeit nepieciešami sagatavošanās darbi. Nepieciešams uz upura datora uzstādīt kādu attālinātās vadības programmu, piemēram, Ultra VNC vai TeamViewer. Un pēc tam tās klientu uz sava datora. Tālāk pieslēdzamies uz izbaudām procesu. Šis gan ir laikietilpīgs pasākums, ja mums jārīkojas ātri varam mēģināt piespraust bezvadu peli un no droša attāluma uzdarboties.

4. Uzsākat tālsarunu starp diviem cilvēkiem

skype

Veicais labais Skype konferences zvans. Zvanam diviem draugiem vienlaicīgi un ļaujam viņiem parunāties noklusējot savu mikrofonu un izbaudod smieklu lēkmi.

5.  Aizsūtat viltus error’a ziņu

error-displaying

Vecais labais “net send” vairs nav pieejams. Taču ir izveidotas vairākas programmas, kas dara to pašu. Piemēram, Win Sent. Viss ko jums vajag zināt ir kolēģa IP vai datora vārds.

“Uzmanību! Microsoft konstatēja jūsu datorā 132GB pornogrāfisku materiālu. Informācija ir nosūtīta Microsoft apstrādei. “

6. Ieliekat interneta troļļa seju monitorā

Šis ir sarežģītākais joks. Ja Jums nav pamatzināšanas monitora uzbūvē neteikti nemēģinat šo. Lūk video kā to izdarīt.

7. Apgriežat viņa internetu kājām gaisā

ebayupsidedownŠo triku spēs paveikt tikai admini, tāpēc labāk viņus nenokaitināt. Nepieciešamas administratora tiesības un pāris skripti. Pamācība atrodama šeit.

2 Comments for Toppc.lv iesaka: kā izjokot kolēģus pirmajā aprīlī?

Jānis

Super raksts! 🙂

Džekiņš

Piekrītu, visu cieņu autoram 🙂