AMD izaicina NVidia pierādīt GTX590 pārākumu pār HD6990

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  March 27, 2011  |  9 Comments

Nesen brīvē izlaisto divgalvaino grafisko monstru: AMD Radeon HD6990 pēc īsa brīža pārspēja tāda pati apkures sistēma: NVidia ar GeForce GTX590, tomēr…  lika pagaidīt.

AMD veica kaudzi ar testiem un nekādi nespēj apstiprināt to, ka NVidia ir šamos pārspējusi.

Tamdēļ AMD sabiedrisko attiecību speciālists Deivs Erskīns AMD blogā nopublicējis izaicinājumu NVidia pierādīt savu pārspēku.

Citēju no AMD bloga: So now I issue a challenge to our competitor: prove it, don’t just say it. Show us the substantiation. Because as it stands today, leading reviewers agree with us here, here, here, and here that the AMD Radeon HD 6990 sits on the top as the world’s fastest graphics card.

Īsumā augstākminētais teksts norāda, ka “neatkarīgos” apskatos NVidia karte tomēr zaudē AMD kartei FPS lauciņā.

Kopsummā interesanta ņemšanās, tomēr liekulība ir abu kompāniju pusē. Veco labo metodi sakrāmēt uz viena PCB divus GPU procesorus mēs (toppc.lv) nekādi nevaram nosaukt par jaunu karti, ja nu vienīgi par tādu kā vietu taupošu SLI/Crossfire dzesēšanas risinājumu apvienošanas kārtībā. Jāpiebilst, ka lielākoties dēļ tehnoloģiskiem ierobežojumiem un nepietiekamas dzeses divgalvainie veiktspējā atpaliek no divu karšu risinājuma.

Ko gribētos redzēt no abām kompānijām? Jaunus inovatīvus risinājumus 3D grafikas paātrināšanai, nevis milzu sildītājus, kuri, pienākot vasarai, tāpat bez papildus dzeses (un sava mazā HES barošanai) diez vai spēs izspiest kaut pāris FPS pirms nokārties ar veco labo zilo logu.

Ja tomēr esi pārāk bagāts, lai uztrauktos par jebko, tad iegādāt AMD karti var šeit, savukārt NVidia karti šeit.

9 Comments for AMD izaicina NVidia pierādīt GTX590 pārākumu pār HD6990

Umad?

Tāda kārtīga latviešu skauģa teksts – atļauties nevaru, tātad mēsls. Apgalvojums, multi-gpu zaudē cross/sli vispār ir zem katras kritikas – iesaku no sākuma paņemt kredītu un patestēt, nevis rakstīt topikus par lietām, kuras pats nekas nav dzīvē redzējis un neredzēs. P.S. Esmu pārāk bagāts un tāpēc pirkšu ATI brīnumu, bet nabadzīgais apskatnieks var tagad uzdrukāt stāstiņu par to, cik gan kompleksu nomākti ir tie cilvēki, kas pērk dārgas lietas.
P.S. Novēlu apskatniekam jautru dienu un izsaku cerību, ka viņš saglabā konsekvenci un dzer tikai Optima līnijas alu.

Džekiņš

Man ļoti patika apraksts :). Ļoti māksliniecisks rakstīšanas stils :]

Egils Zonde

Tāda kārtīga latviešu skauģa komentārs. Jebkurš apgalvojums tavā komentārā ir zem katras kritikas 🙂

1. Apgalvojums, multi-gpu zaudē cross/sli vispār ir zem katras kritikas – iesaku no sākuma paņemt kredītu un patestēt, nevis rakstīt topikus par lietām, kuras pats nekas nav dzīvē redzējis un neredzēs.

Rakstā ir linki, tur nopietni cilvēki ir jau kartes dabūjuši un notestējuši, neredzu jēgu ņemt kredītus un pirkt nejēdzīgi dārgas kartes, kuras ražotāji tāpat pasviež blogeriem kaudzēm. (gan jau arī mums kādu iedos notestēt, neuztraucies!)

2. P.S. Esmu pārāk bagāts un tāpēc pirkšu ATI brīnumu, bet nabadzīgais apskatnieks var tagad uzdrukāt stāstiņu par to, cik gan kompleksu nomākti ir tie cilvēki, kas pērk dārgas lietas.

Lasi raksta beigās:
Ja tomēr esi pārāk bagāts, lai uztrauktos par jebko, tad…

Egils Zonde

Paldies! Cenšamies.

muhaha

Nu Helou Nvidia vienmer bus labaka,AMD taisa kartes,bet kvalitates nekadas NVIDIA taisa kvalitatiivi un Quadro 6000 ir visu laiku atraka un labaka karte pasaule un dargakaa,AMD pat netiek liidz Quadro nosaukumam un salidzina ar kautkadiem 2 kodolu,tāpēc Nvidia nau parko uztraukties lai jau AMD blaustās kā grib,bet Nvidia quadro neparspēs 😀

Infekto44

Esmu ATI, AMD fanāts un nevienu citu negribu. Esmu pilnībā apmierinats ar vinju produkciju

Anonims

un viņi cenšas pierādīt savu taisnību balstoties uz vienu testu? un kā to var nosaukt par neatkarīgu testu?
vajadzēja ielikt arī kādu linku ar NVIDIA viedokli par šo. gan jau viņiem arī bija viens tests, kurā viņi bija pārāki un to arī izmantoja.

Egils Zonde

Neko necenšas pierādīt. Izaicina NVidia, lai VIŅI pierāda to, ka GTX590 ir niknāka, kas pašlaik ir tikai apgalvojuma līmenī.

Anonims

Because as it stands today, leading reviewers agree with us here, here, here, and here that the AMD Radeon HD 6990 sits on the top as the world’s fastest graphics card.