Google Maps Navigation izvairās no “korķiem”

Ievietoja:     Birkas:  , , ,     Pievienots:  March 8, 2011  |  6 Comments

Vai tev ir apnicis sēdēt korķos un vērot kā cilvēki pa ietvi iet ātrāk kā tu? Ja tu dzīvo Latvijā, tad neko darīt, samierinies. Bet daļa eiropieši un amerikāņi var priecāties par jauno iespēju iekš Google Maps Navigation – tagad tavu maršrutu var veidot tā, lai apbrauktu ceļus, kur ir augsta satiksmes intensitāte. Vajadzīga vien Android ierīce sakot ar 1.6 versiju (vēlams palielāku ekrānu) un uzinstalētu Google Maps for Android sākot ar 3.2 versiju.

Tagad Googles maršrutēšanas algoritms apstrādās esošo un vēsturisko satiksmes intensitāti, lai pēc iespējas ātrāk nokļūtu no punkta A uz punktu B. Pašlaik šī iespēja ir 15 valstīm: Austrijā, Beļģijā, Kanādā, Dānijā, Francijā, Vācijā, Īrijā, Itālijā, Japānā, Nīderlandē, Portugālē, Spānijā, Šveicē, Lielbritānijā un ASV.

Pārējām valstīm joprojām jāsamierinās, ka navigācija, izvēloties kurš maršruts ir ātrāks, neņem vērā satiksmes intensitātes rādītājus, tā vietā piedāvā dažādus maršrutus ar iespēju izvēlēties tikai šosejas vai parastos ceļus. Prezentējot produkta jaunās iespējas, netika laista garām iespēja padižoties, ka Navigation lietotāji dienā nobrauc vairāk kā 56 miljonus kilometru dienā.

6 Comments for Google Maps Navigation izvairās no “korķiem”

Argh

Sanāk vidēji 5.6 mlj litru bedzīna nokurina.. iespaidīgi.

Edmunds Aļohins

Uz pirkstiem skaitāmas mašīnas “ēd” 1l/1km sēdies, divi!

anonīmais

Pašam sēdies divi. 😀 56mlj km un 5.6mlj l. Tas ir pēc aprēķina ka vidēji auto patērē 10l/100km..

anonīmais

Pašam sēdies divi. 😀 56mlj km un 5.6mlj l. Tas ir pēc aprēķina ka vidēji auto patērē 10l/100km..

KBI

Nu netakš. Cilvēks skaidrā latviešu valodā raksta, “litri bedzīna.” A bedzīns, aka bendzīns, aka “Vilkam govs nokoda kāju,” ir pilnīgi cita vērtība. Līdzīgi kā tu tirgū pērc 1 kilogramu ābolu, a šams – kvadrātsakni no i kilogramus. 😀 Takšto, pēc minētajiem skaitļiem minu, ka litrs bedzīna ir tikpat, cik 10 litri benzīna.

Biginers

Man rāda, ka Google Navigation is not yet available in this location… [Dzīvoju Rīgā, LV ]
Vai kādam ir izdevies panākt, ka viņa vispār strādā Latvijā?